Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha 2 ujjal ujjazom magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 ujjal ujjazom magam akkor már a szűzhártyám elszakadt?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és eddig csak 1 ujjam "fért be", próbáltam 2-t de nem ment be mert fájt szóval nem is próbáltam tovább de most egy ideje már simán bemegy a gyűrűs és középső ujjam is egyszerre

Akkor ez azt jelentheti h a szűzhártyám elszakadt már valamitől?



2019. aug. 16. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Miert nem nézed meg tukorrel??
2019. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Ajjaj.Első partnerének megoldotta a bejutási problémát.
2019. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ettől még nem biztos, hogy átszakadt. Egyébként mindenkinek változó milyen van, van akinek tényleg csak egy nagyon keskeny pár mm-es hártya és nem fáj, nem is vérzik csak max. pár pöttyöt pecsétel. Az hogy már két ujj is bemegy nem azt jelenti átszakadt szűzhártya, hanem fokozatosan megtanulja egyre jobban ellazítani, elengedni magát.
2019. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Na jó, ez a 4. ilyen kédés.. Figyelj esküszöm elmondom amit akarsz ha írsz privátot és bizonyítod hogy nem kamu kérdés, mert már elegem kezd lenni ebből a hülye trollkodásból :D
2019. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én most irtam ki ezt a kérdést 1 szer... Ha még meg van az előző 3 akkor nézzétek meg, mindjárt beállitom hogy kiírja a nevem a kérdés felett es akkor láthatjátok hogy nem én írtam a többit
2019. aug. 16. 21:32
 6/10 A kérdező kommentje:

Na meg küldjetek majd linket róluk

Köszi

2019. aug. 16. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
*Shots fired...
2019. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Számít ?
2019. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen számít😒


De mostmár nem tudok mit csinálni 🤷‍♀️

2019. aug. 18. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért számít? Nem attól vagy szűz hogy megvan a szűzhártyád, ha meg ennyire aggódsz amiatt hogy megsérül ,akkor minek dugdosol oda bármit ? Nem értem....
2019. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!