Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért írjátok mindig, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írjátok mindig, hogy a pasi termetének nagyságához semmi köze a farka méretének?

Figyelt kérdés
Mármint na. Egy 195 centis csávónak jellemzően a lába, a kézfeje, mindene nagyobb/vastagabb/hosszabb, mint a nála egy fejjel alacsonyabbaknak, így lesz arányos. Akkor miért pont a pénisz lenne a kivételes testrész? Van valami tudományos bizonyíték, amiről én nem tudok, arra, hogy a kettő semmilyen mértékben nem korrelál?
2019. aug. 26. 08:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sincs köze a magasságnak a pénisz méretéhez. Ismerek olyan srácot aki olyan magas mint én, a farka viszont 6 cm-el kisebb.
2019. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Van valami tudományos bizonyíték, hogy a 2-nek köze van egymáshoz? Na ugye, hogy nem.. Ez csak az önbizalom hiányos pasik által terjesztett tévhit
2019. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van tudományos bizonyítékom: a tapasztalatom.
2019. aug. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

azért mert ez így van! jó pár partnerem volt már (sok) és tapasztalatból mondom.

38N

2019. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Nekem volt egy 2,1 meteres osztajtarsam. A csajok mondtak a hta mögött hogy nagyon pici neki. Kb mintha 3 heréje lenne ugy nez ki.xD mit szakadtunj rajta. Az azert eleg szararany.
2019. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Azért lényeges különbség van a farok és a kéz-láb mérete között ilyen szempontból. Nevezetesen egy magas embernek azért kell pl nagyobb láb (cipőméretre gondolok), hogy meg tudja tartani a testét. A faroknak nincs semmi ilyen gyakorlati funkciója.
2019. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Az alacsony feketéknek is a nagy. Akkor ez most hogy van?🤔

Nem sok köze van.

Nekem volt barátom 187 cm volt és teljesen átlagos 12 centis volt neki.

2019. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert semmi köze a kettőnek egymáshoz, ennyire egyszerű.
2019. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

A "találkoztam már valamikor életem folyamán olyannal, akinek kicsi van, pedig ő magas" típusú érveket inkább hanyagoljuk, itt ÁLTALÁNOS tendenciákról van szó.

Nincs tudományos bizonyítékom az összefüggésre, szimplán a logika diktálja ezt, legalábbis szerintem. Ahogyan megfigyelhető az is, hogy az alacsonyabb (= összességében kisebb) lányok átlagban nem ugyanakkora melltartót hordanak, mint a kifutómodell magasságú társaik. Pedig gyakorlati funkciója ennek sincs, sem a kézfej méretének.

"Az alacsony feketéknek is a nagy. Akkor ez most hogy van?"

Úgy, hogy az átlag alacsony feketéé nagyobb, mint az átlag alacsony fehéré, az átlag magas feketéé meg nagyobb az átlag alacsony feketéénél és az átlag magas fehérénél is.

2019. aug. 26. 09:38
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Á hagyjuk pistike...
2019. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!