Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez tényleg igaz a péniszről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igaz a péniszről?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy maszturbálással nem érhető el a maximális mérete, mert nem olyan erős a merevedés, mint rendes szex esetén. Ez tényleg igaz, hogy szex közben nagyobb, mint maszturbálásnál?

2019. aug. 27. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2019. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

A pénisz méret akkora amekkora, mindegy milyen úton kerül izgalmi állapotba maszturbálással, vagy szex során, vagy csak simán gondolati úton ha teljesen merev akkor akkora amekkora.

Szóval a kérdés nem igaz, az viszont igen, hogy nem a mérete számít, hanem az hogyan használják!

2019. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalatból mondom, hogy igaz.
2019. aug. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Tapasztalatból mondom hogy nem igaz.
2019. aug. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Maszturbálásnál nem láttam még a párom péniszét, de nem minden szex alkalmával pontosan ugyanakkora. Mikor régebben voltunk együtt akkor sokkal nagyobb a vágya és így a pénisze ia keményebb, nagyobb. De ha kevésbé van kedve vagy valami nyomasztja akkor meg nem annyira nagy mint lehetne.

Persze ez nem óriási különbség, de érezni, látni lehet ha a kezemhez viszonyítom.

2019. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Az exemmel többször megmértük és mértem egyedűl is. Tud változni a mérete.
2019. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem igaz

A pénisz nem ilyen "This isn't even my final form" dolog

2019. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én maszturbálással + fantáziával is fel tudok annyira izgulni, hogy érzem, már szétrobban, ettől keményebb már nem lehet. Érdekesmód egy miliméterrel sem nagyobb ebben a kőkemény állapotban, mintha csak félmerev lenne.
2019. aug. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bummer ***** válasza:
Igaz, minimálisan de van különbség kemény merevség és kemény merevség között. Egyszerűen mert vizuális ingerlés hatására mi férfiak jobban izgalomba tudunk jönni. Vannak olyan állapotok mikor minden tekintetben (testileg, lelkileg, hormon, stb.) a maximális szint tetejét súrolod, no akkor érzed is hogy olyan mintha szét akarna pattanni az izgalomtól.
2019. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!