Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy normális heteró nö mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális heteró nö mit gondol erröl?

Figyelt kérdés
Leszbikus csaj vagyok,nem kerestem sose társat mindig magától alakultak dolgok,viszont sikerűlt 2 csajt kifognom akik heterok!Mikor megismertem öket mindkettö bi-nek vallota magát de egy idö után bevalloták,hogy növel nem képesek a szexre ezért leléptem de mikor mással látnak meg féltékenyek és ezt nem értem

2019. aug. 28. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy izgatja a fantáziájukat a leszbi szex, de nem vállalnának fel más előtt úgy mint egy férfit. De az jól esik az egójuknak, hogy te vonzódsz hozzájuk, ezért féltékenyek.

2019. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenyek? Nehezen tudom elképzelni, hogy valakivel ne akarjak szexelni, de közben féltékeny legyen, ha mással van. Ez elég paradox..
2019. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Legyek*
2019. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sokat látsz bele. Hetero nő nem vallja magát buszexnek és nem féltékenykedik ilyen esetben
2019. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak mártogatták a lábujjukat a medencébe és úgy gondolták, hogy ők merész lányok, egészen addig, amíg vizesek nem lettek és rájöttek, hogy őket nem érdekli az úszás
2019. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem számít, hogy "féltékenyek"-e vagy sem, ha sem így, sem úgy nem leszel velük együtt. Inkább legyél rá büszke, hogy ettől még igenis tetszel nekik, vonzónak találnak. S keress olyan partnert aki nem bizonytalan magában.
2019. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyanazt csinálták veled, amit azokkal a férfiakkal, akikről tudják, hogy megkaphatják őket, de nem kellenek. Húzták az agyad, jól esett nekik, növelted az önbizalmukat, de a szexet már nem akarták vállalni. Plusz, te nem is egy átlagos heteroszexuális férfi vagy, hanem egy nő, amitől egy kicsit mondjuk úgy, hogy különlegességnek számítasz. Most meg az zavarja őket, hogy pótolhatóak.

Másik lehetőség, hogy tényleg többet látsz bele.

2019. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem merik felvállalni a szexet, mert akkor úgy éreznék, hogy végérvényesen biszexek lesznek.


Pedig, mint tudjuk, minden nő biszexuális.

2019. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem képzeltem többet hisz öszintén elmondtam mit érzek mit akarok és ök is ugy álltak hozzám csak mikor a szexre kerűlt volna sor ök beválloták,hogy heterok és ez a játék unalmas.
2019. aug. 28. 15:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Te voltál a próbababa. Nem tudták még, merre hajlanak. Kipróbálták, nem jött be, maradnak heterók.
2019. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!