Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy 30as férfi össze jonne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30as férfi össze jonne egy 17 éves lánnyal (aki 20nak is kinéz)?

Figyelt kérdés
Szerintem nem lenne olyan gáz, nektek mi a véleményetek? Szerintem tudná neki nyújtani a lány azt amit szeretne.

2019. aug. 29. 15:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Attól függ mit jelent az össze jönne
2019. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A lány tudná, ha nem akkor a férfi majd segít neki. Azért ettől még a korodbeliek előtt se tedd fel a szemellenződet, hogy néha idősebb férfiakkal összejössz.
2019. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
24 éves vagyok és nem jönnék össze 20 éves lánnyal.
2019. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Én nem.


"Szerintem tudná neki nyújtani a lány azt amit szeretne."

Szexuálisan talán igen, de minden másban nem. Ő az érettségi tételei miatt izgul, amikor én a leendő családom biztonságát próbálom megteremteni. Egyszerűen túl nagy a különbség.


34F

2019. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Nézőpont kérdése. Biztos összejönne, egy férfit nem nehéz elcsábítani. A hosszútáv nem biztos, hogy működne. Egy 30 évesnek már van egy kis egzisztenciája, amit felépített, nem mindenki kozkáztatná ezt a lebukással. Én 27 vagyok és Tinderen ismertem meg egy lányt, aki nagyon szimpatikus. 19 volt kiírva neki. A valóéletben 17. A lány nagyon szeretné, én is, de engem feszéjez a kor jelenpillanatban még. Miatta is meg miattam is a várakozás tűnt a legjobb megoldásnak. Azóta lett egy barátja, még mindig beszélünk és jó viszonyban vagyunk. Kitudja még mit hoz a jövő.

De ez nagyon relatív. Mi a cél? Hosszú táv vagy csak kaland? A lényeg, hogy mindkét fél legyen óvatos legfőképp a fiatalabbra való tekintettel és ne manipulációra épüljön ez a dolog.

2019. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Bummer ***** válasza:
100%

Nekem 28, majd 30 évesen volt 18 éves párom.

Mindkettő az alap közös hobbi társaságból volt, így megvolt a közös hang. Csak olyan gond volt idővel a kapcsolat szempontjából ami bármilyen korosztálynál előjöhet.

Szexuálisan számít hogy milyen gondolkodásúak fejben, itt is csak mint bármilyen korban az számít mennyire egyeznek az igények.

Személy szerint mindkettővel brutál jó volt a szex. Tanulni meg nem csak a kezdőnek kell, vagy lehet, az 30-as, 40-es korban is számít mindegy mennyi a tapasztalat.

2019. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Úgy vélem,ez egyéni értékrenden alapul!

2019. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha elég érett a csaj, én összejönnék vele.


30/f

2019. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Lazy Lover ***** válasza:
Nem az de emberek ne másoknak akarjátok megfelelni ha nem saját magatoknak ne érdekeljen más véleménye ....
2019. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Most Te a 30 éves férfi vagy vagy a 17 éves lány, aki 20-nak kinéz?

Biztos van olyan 30-as pasi aki belemenne egy ilyen kapcsolatba, bár úgy gondolom,hogy inkább a szexuális vonzalom vezérelné mint a komolyabb kapcsolat iránti érdeklődés.

2019. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!