Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szingli lányok, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BalckP kérdése:

Szingli lányok, mennyire teszitek ki így nyáron a ciciket? És mi a célotok vele?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 16:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok légyszi!
2019. aug. 29. 16:22
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok lány de válaszolok helyettük:

Nem teszik ki, ha igen akkor is csak napoztatják.

2019. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásuk a lányoknak kitenni a bájos keblüket.
2019. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire mert lapos vagyok:(
2019. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kitenni, mert még dekoltázst sem tudok csinálni a kicsike cicijeimből.
2019. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy picit azért ki szoktam, vonzza a tekinteteket. Legalább ilyenkor ki lehet, ha már suliban nem..
2019. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fuhh, nekem szép melleim vannak, de konzervatívan öltözködöm.
2019. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11%

18 éves srác vagyok - Azért teszik ki mert ilyen a trend, attól hogy 18 évesen akkor a mellük mint egy kisebb festékes vödör, ők ettől menőnek érzik magukat, én pedig aki nem tudom igazi lánynak nézni azt aki kirakja amilye van. Ilyennel kapcsolatot hogy lehet elképzelni akinek bárki megnézheti kb a mellét? Nekem hűséges elfogadó lány kell, nem az ilyen magamutogató, a mellénél 2x kisebb melltartót hordó, külsőleg 30 de belsőleg 12 nek kinnéző lány.. Sajnos a neten nézegettem 1-2 oldalt, és ami a mai világba megy szerintem undoritó.. 18 évesen kinéznek 25 nek legalább.. És ezt nem azért mondom mert én 18 évesen csak 171 vagyok és nem nézek ki 18 éves srácnak, hanem mert mindegyik egy kis hercegnőnek hiszi magát, és itt GYK-n is csak megy a rinya hogy ribinek nézik őket.. Gyönyörűim, ha ribi ként viselkedtek/öltöztök akkor ne sírjatok már ha úgy is kezelnek ahogy érdemlitek! pls.

Normális ruha fel, intim helyek takar, és akkor lehet szó szívből szeretetre, de ameddig olyan felsőkbe jártok ami a melleteket is alig takarja a seggetek meg úgy kintvan hogy a vágatba észrevétlenül be lehetne dobni egy ping pong lábdát, addig ne várjatok mást, kihívó ribis testre egyértelmű hogy a srácok mire hajtanak.. és az nem a szívből szeretet és hűség.

Nem sértésnek szántam, ez a valóság :)

2019. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"18 évesen akkora a mellük, mint egy kisebb festékes vödör."


Ezt most negatívumként róvod fel nekik, mintha tőlük függene? Hogy a nőknek van melle, kinek kicsi, kinek nagy? Igen, naponta öntözték, hogy majd mutogathassák és csak téged ezzel mélységesen felháboríthassanak. Ez aztán a biosz.

2019. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem negatív, csak akkor ha ki is rakja. Figyelmesen olvass
2019. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!