Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elmondjam a legjobb barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a legjobb barátnőmnek, hogy lefeküdtem az unokatestverével? (többi lent)

Figyelt kérdés

Voltunk Balatonon nyaralni 5 napot és az utolsó éjszakán lefeküdtem az uncsitesojaval. A srác 20 éves én 18 lány.

Sokat ittunk mindannyian, kepszakadas az egész este. Az uncsitesojaval ugyanúgy beszélek és ő azt mondta ne mondjam el. Most szar barátnő vagyok?



2019. aug. 30. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy sz-r barátnő szerintem. Te dolgod, hogy elmondod-e. Szerintem ezt neki nem érdeke tudni. Szóval szerintem a számára tökmindegy. Nincs ilyen elkötelezettséged feléje, hogy beszámolj.
2019. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jár a barátnőd az unokatesójával? Nem. Akkor miért lennél szar barátnő? Nem az apjával, nem a pasiával dugtál.


Megkért a pasi, hogy ne pofázd el? Meg. Akkor miért kéne elmondanod? Mi köze hozzá a barátnődnek?

2019. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Semmi hátrány nem éri őt akkor sem, ha ezt a dolgot elmondod, és akkor sem, ha nem. Ez most egy olyan dolog. De egyébként ha meg a srác titkolni szeretné, akkor szerintem nyugodtan, de aztán ha már nagyon ki akar törni belőled, akkor megmondhatod a srácnak, hoyg "bocsi,de el fogom mondani", és akkor utána már mondhatod, de ezt meg amúgy nem is kell megígérned. Meg egyébként rádnézve lenne valami hátrányos következménye, ha elmondanád? Vagy az uncsitesódra. Mert,ha igazán szeret mindenki mindenkit, nem lesz itt megvetés. Tehát akkor ígyis-úgyis ,ha elmondod, hanem , nem lesz baj. Viszont ha jól ismered, és tartasz a barinőd reakciójától, és félsz, hogy elveszítenéd emiatt, vagy a srácra vetne rossz fényt, és ő szívná meg így ezáltal, tehát, ha úgy érzed, hogy valaki megszívná, mert veszekedés lenne belőle, meg balhé, meg bizalmatlanság, akkor hagyjad. Meg egyébként pont milyen bizalmatlanság lenne, ha pont azért mondanád el,mert bízol benne; viszont ha hisztizni kezdene emiatt, akkor nem is igazi barátnő, és én hagynám őt.
2019. aug. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg az omerta szabályát - azért bíznak rád titkokat mert meg tudod tartani őket. Ha a barátnőd mégis megtudja az unokatesójától akkor közöld vele, hogy az ő titkait ugyanúgy megtartod mert te így működsz hogy tudsz hallgatni és kész. Egyébként meg kérdezd meg a srácot, hogy miért szeretné ha hallgatnál róla, biztos nem véletlenül kérte.
2019. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen szerinted ki kellene akadnia? Még ha a testvéréről vagy a pasijáról lenne szó, látnám a potenciális konfliktusforrást, de így...
2019. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ebben nincs semmi, egészséges fiatalok vagytok
2019. aug. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj!


A kérdésedből azt hittem, valami megcsalás lesz belőle...

De így :D.

Ez a kettőtök dolga - egyedül. Nincs köze hozzá a barátnődnek.

Am miért nem folytatjátok?

2019. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!