Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert nem lehet veluk kommunik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lehet veluk kommunikalni?

Figyelt kérdés

Irjatok oda azt,h no vagy ferfi es,h hany evesek vagytok legyszives.

Tehat ha egy no aki csunyanak mondja magat itt kerdez,azt miert nem lehet meggyozni arrol,h tenyleg nem is csunya?

Oldalakon keresztul ecsetelei,h neki milyen rossz mert csunya,es nem kell senkinek.De nem valaszol ismerkedesi,vagy baratkozasi uzenetekre.Nem bizonyitsa az emberekenek 1 keppel vagy akarmivel,h o ronda.A legtobb meg arcplasztikat akar,de en nem hiszem,h lehet valaki annyira csunya(Plane ha meg fiatal is)Akkor az ilyen nok mit varnak? a belsovel van a baj szerintem es nem a kinezetukkel.Vagy nagy kamuk.



2019. aug. 31. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Agybaj nagy baj, az ilyen nőkön nem lehet segíteni, elvakultak.
2019. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
# 1 En is igy gondolom.
2019. aug. 31. 22:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondoltam sokáig és gondolnám továbbra, ha nem láttam volna egyetemi éveimben arcra hihetetlen elképesztően csúnya fiatal csajt. Azóta sem láttam hozzá hasonlót sem, ezért feltételezem, hogy nagyon nagyon ritka eset.
2019. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En is lattam mar nagyon csunya csajt.De egy ismerosom vette el.Es a csavo atlagos kinezetu.Ugy nezett ki a csaj mint egy fiu,megis lett parja.Ezert hiszem el nehezen,h vannak csunya nok akiknek azert nincs parkapcsalatuk mert csunyak.
2019. aug. 31. 23:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi van kérdező nincs jobb dolgod?
2019. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
# 5 Nincs
2019. aug. 31. 23:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert amíg saját maga nem fogadja el magát, addig hiába mondja bárki neki h ő igenis szép.

És mert nem azért irja ki a kérdést mert ismerkedni akar.

2019. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És mert nem azért irja ki a kérdést mert ismerkedni akar-Akkor ne irja ki,h senki nem akar vele ismerkedni,ha ez nem igaz!
2019. aug. 31. 23:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Te csak kíváncsi vagy, mivel nem ismered. De lehet hogy ha meglátnád akkor egyáltalán nem akarnál vele ismerkedni.

Nyilván aki önbizalomhiányos, az nem fog magáról képet küldeni egy idegennek, mert fél a reakciótól. Aki nem tudja magát elfogadni, az nem tudja elképzelni hogy valakinek bejönne.

2019. szept. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
# 9 En ismerkednek vele,mivel nem a kulsore megyek.Max tanacsokkal latnam el ha nem ismerkednenek...de nem lehet veluk beszelgetni normalisan.
2019. szept. 1. 04:47
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!