Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fura szitu. Jártatok így?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura szitu. Jártatok így? Hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdekes dologra jöttem rá barátommal kapcsolatban. Szex közben ebben a melegben nyilván mindenki izzad valamennyire. Es a barátomat ez nagyon felizgatja, maga az ha a testem vizes lesz meg az izzadt "illatomtól" is mégjobban beindul.

Engem kissé zavar, mármint ha elkezd "szaglászni" , -beszéltem neki erről, azt momdta nem tudja miert van, csak azért mert ez az én illatom és ígyis jó.

Csak kíváncsi vagyok, hogy mással is előfordult már? Ti hogyan reagáltatok?



2019. aug. 31. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten szeretjuk a masik illatat. Szivesen veszunk levegot a masikhoz erve. Az izzadtsag nem plusz inger de nem is undorodunk tole, ugyan ugy erintjuk es csokoljuk a masikat.
2019. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régóta ismert dolog, hogy párkeresésnél az illatok is számítanak! Feromonnak hívják!
2019. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg furi. Még nem jártam így
2019. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jártam igy és pluszt is ad :D nem a dezodor meg mindenfélekenceficét érzed...
2019. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem izgató, ha a lány leizzad szex közben, azt a benyomást kelti, hogy igazán jó menet volt. De szagolgatni nem szoktam.
2019. aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valószínű ez egy ritka eset. Lehet az érzelmek így hatnak rá, vagy az "illatok"hatnak az érzelmeire ( kölcsönhatás)

Na de köszönöm a válaszokat! :)

2019. aug. 31. 23:51




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!