Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyitott kapcsolat egy kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat egy kis extrával?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nyitott kapcsolaton gondolkodunk. Hetente látjuk egymást,messze dolgozunk egymástól. Nagyon szerelmesek vagyunk. Ő a mindenem és fordítva. Picit több mint 3 éve vagyunk együtt. Ha együtt vagyunk a szex is fantasztikus. De amikor külön vagyunk akkor hiányoljuk a szexet.

Felvetült bennünk hogy néha ő is és én is szexelnénk másokkal.

Főleg tapasztalatokat szeretnék meghallgatni. Mindkét nemtől egyaránt.

Nem tudom melyik jobb, ha néha néha egy idegennel, vagy inkább ha néhány állandót találnánk és azzal többször.

Valamint a nőket kérdezném ha a másik pasival egy ilyen helyzetben jobb a szex, kívánjátok e utána is a párotokat? Elhagynátok e másért?

Az extra alatt a hármast értettem. Ezt is szeretnénk kipróbálni. De neki az a félelme, hogy a másik csaj jobban néz ki. Férfiak ti hogy vagytok ezzel?

Nekem pedig hogyha esetleg a másik srácnak nagyobb a szerszáma a barántnőm engem is kíván e majd? Utána közvetlen vagy később?

A "nem szeretitek egymást" véleményektől kíméljetek.

23/F

19/N


2019. szept. 1. 03:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is félnek tőle hogy nagyobb a szerető szerszáma és még mérgezi a kapcsolatot ez az egész nyílt kapcsolat.
2019. szept. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem egy működőképes konstrukció. Előbb utóbb jön egy jobb, ez elkerülhetetlen, és akkor valamelyikőtök szakít.


Általában annak a félnek már van is valakije, aki felveti a nyitott kapcsolat gobdolatát.


Miért nem inkább az összeköltözésen agyaltok?

2019. szept. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pasiként beszálltam párhoz de nem igazán jött be Utána a férj külön akart kapcsolatot
2019. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as: mmint a férj akkor jött rá, hogy meleg?
2019. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán benne van, hogy a csajod rájön, hogy a megszokott három éve ugyanolyan szex helyett van újabb, másabb, jobb dolog is. Igen.

Nem azért mert a tiéd kisebb vagy nem vagy elég jó az ágyba vagy nem szeret. Hanem azért, mert te vagy a megszokott a dolog és az újdonság mindig friss. S ha egy ilyen friss jó... akkor a következő is lehet jó.

2019. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen. Ebben igazatok van. Részemrőlagamban bízok. Szerintem nem szeretnék másba. A barátnőmbem is bízom, csak semmi sem biztos... :/

Várnám néhány hölgy véleményét vagy tapasztalatait. Szeretnémegérteni az ő oldalukat is.

Valamint akkor a hármas véleményezését is várnám tőletek.

A hármas mindkét irányba menne. Ffn vagy fnn

2019. szept. 1. 11:30




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!