Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ránézésre el lehet dönteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránézésre el lehet dönteni valakiről hogy ki dominans es ki szubmissziv?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindkét nemnél. Én a nőknél nagyon kedvelem ezt a dolgot, és nézem is:).
2019. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. #1 azt hogyan csinálod?
2019. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Ez hülyeség,nekem full domináns kisugázasom van,de közben csinos nőkkel szemben teljesen sub vagyok!

Hebegek-habogok 1szep nő jelenlétében!

Férfiakkal szemben pedig domináns,bárkivel felveszem a harcot!

2019. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

2-nek:

Figyelni kell a beszédét, a hangsúlyozását, a hangmagasságát, a mozgását (gyors/lassú), a dolgokra való reagálását, a nemekkel való kapcsolatát-kommunikációját, milyen sportot/filmet szeret, stb.

2019. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság amit írsz #4 én más társaságokban máshogy viselkedem
2019. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen ellehet, a viselkedésük is sok mindent elárul.

L

2019. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

En teljesen dominanas vagyok a parkapcsolatomban barati koromben kozben az agyban viszon nagyon sub tipus vagyok nehez eldonteni az emberekrol szerintem !

23/l

2019. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet így eldönteni. Például én, lányként, eléggé "elnyomós" vagyok. Szeretem, ha úgy történnek a dolgok, ahogyan azt én akarom, a párom pedig ezt tökre jól viseli, elfogadja az akaratomat.

A négy fal között, az ágyban pedig teljesen más ez így. Én például szívesen kifekszem és hagyom, hogy teljes mértékben ő irányítson, felül is csak ritkán vagyok (bár ott is inkább passzívabb szerepben) - természetesen ez nem azt jelenti, hogy fekszem, mint egy darab fa, csak nem vagyok domináns a hétköznapokkal ellentétben.

Legjobb barátnőm pedig az életben is határozott, céltudatos és szeret irányítani, mint ahogyan az ágyban is, és el sem tudja képzelni, hogy valaki más legyen a szexuális kapcsolatában a domináns fél, annak ellenére, hogy mondjuk nagyon szolidan és visszafogottan öltözködik.

Szerintem ezt ránézésre semmiképpen sem lehet eldönteni, míg talán egy közelibb ismeretséggel már igen

2019. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne, hogy miből lehet rájönni, hogy egy férfi domináns. Mármint nyilván tudom, mert az ilyen kisugárzás vonz, de mennyire jósolható az meg "biztosra", hogy az ágyban is az lesz?
2019. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!