Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az "normális", hogy barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "normális", hogy barátnőm kis izgatással felnyom magába egy 19 centis vibrátort?

Figyelt kérdés
Tágnak mondható, vagy mindenki képes rá?
2019. szept. 2. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is akkora van. Mellette szűk vagyok...
2019. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kissebb vibrit nem is kapsz nagyon.
2019. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mély a vaginája, de nem feltétlenül tág.
2019. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem tág a barátnöd.

Nekem is hasonló méretü van,és nem kell hosszú elöjáték hogy bemenjen.És akivel voltam férfi mind azt mondta finom szük vagyok.

2019. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vibrátor vagy műfarok? nem mindegy
2019. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Műpénisz.
2019. szept. 2. 14:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A hossz nem függ össze azzal hogy milyen tág a lány (ha csak nem hajtja félbe). A hossz azt határozza meg, hogy meddig megy be a dildó. A vastagság már annál inkább mérvadó, nem mindegy hogy egy hosszú vékony, vagy egy hosszú vastag műszerszámmal játszadozik.

De ha vastaggal is játszik, az se jelent semmit, hiszen a hüvely alapvető tágassága mellett van egy másik faktor, hogy milyen rugalmas. Tehát lehet, hogy a vastagot azért fogadja be könnyen, mert alapból tág, de lehet hogy azért, mert alapból szűk, de könnyen alkalmazkodik és tágul. Az lenne a baj ha nem tágulna, van nem egy lánynak olyan problémája hogy ujjnyi szűk, és bárhogy felizgul akkor is az marad, ezért nem képes normális szexuális életet elni.

2019. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit csináljon szegény, ha nem tudod a sajátoddal elintézni?
2019. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb csajnak bemegy 19! Ez neked furcsa? Ezért jobb ha nagy a farkad.
2019. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a legtöbb lánynak szerintem problémát jelentene ez a méret, ehhez már tehetség kell, de én inkább örülnék, hogy ilyen perverz a lány, hidd el, ilyen lánnyal sokkal izgalmasabb szexelni
2019. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!