Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 2 nő 1 férfi felállásnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nő 1 férfi felállásnál mennyire lelombozó punciváltáskor az óvszercsere?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az lehet. Viszont ha bevesztek egy harmadikat az akkora bizalmat feltételez (legalábbis nálam) hogy nem óvszerrel védekeznék. Ugyanis nyilván nem az a legbiztonságosabb, nem kívánt terhesség ellen vanak biztosabb módszerek is, nemi betegségtől pedig nem tartanék mert csak olyan embert engednék harmadiknak akiről 100%ig tudom hogy nincs neki
2019. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Mi biztonságosabb terhesség ellen? O.o
2019. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

az! nagyon az...


42/F

2019. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bánnám.Egészség mindenek felett!
2019. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
A legtöbb cikk szerint a legjobb a tabletta használata, megfelelő használat mellett is jobb adatok vannak róla, arról nem beszélve hogy óvazer kiszakadhat lecsúszhat alapból is lehet sérült.
2019. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki erre vágyik (márpedig a férfiak nagy többsége igen), akkor az jelentene akkora élményt, hogy nem zavarna az óvszercsere és cseppet sem bánnád. Ennyit pedig megtehet az ember a partereiért.
2019. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kicsit
2019. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem már az lelombozó, hogy ott van egy másik nő is. Undorodom más nő váladékaitól. Na lehet prűd pcsázni. Itt ez nagyon menő.
2019. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
8. Csak ezt senki se kérdezte...
2019. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem már az lelombozó, hogy ott van egy másik nő is. Arra figyelni, hogy közel azonos mennyiséget adjak mindkettőnek, arra figyelni,, hogy ne unatkozzon ne veszítse kedvét,, amíg a másikkal vagyok elfoglalva, nekem nem jött be. Egy sima pásztoróra az imádott párommal ezerszer többet ér, mint az ilyen elhajlás.
2019. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!