Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első büntető feneklésem kapom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első büntető feneklésem kapom szombaton.12 pálcaütést. Mire készüljek?

Figyelt kérdés
Nagyon fog fájni? És meddig marad nyoma?Hogy jobb, ha hangoskodok, vagy ha csendben maradok? Lazuljak, vagy feszitsem meg magam mielőtt a pálca lecsap?

#fenekelés #pálcaütés büntetés
2019. szept. 3. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Ezt a domtól kellene megkérdezni, de úgy sejtem, csak álmodozol róla.
2019. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki 8-10 nap mire a nyoma teljesen elmúlik. Utána fájni fog, nem tudsz majd vele leülni egy két napig.
2019. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Fájni is fog és nyoma is fog maradni.

Jó ez neked? :D

2019. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Nő vagy, vagy férfi.
2019. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Fekete nadalyto krem arninkaval

Gyorsabban elmulik tole

Amint lehet kend be vele

Fajni fog de h mennyire az attol fugg mennyire esoset ut

A nyoma is ettol fugg

2019. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha orditól, akkor jobban fáj! Próbáld összeszorítani a fogad, de a feneked ne feszitsd meg, mert akkor jobban fáj. De ha a 10.-nél orditasz, akkor már kibírod! És ahogy előttem írták fekete nadálytő. Nekem két hét után elmúlt.

Ja, utána közvetlen nem tudtam leülni, alvás hason. Hétfőn még fogod érezni, és emlékeztet hogy mégegyszer ne kövesd el azt, amiért meg lettél büntetve.

2019. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

¿¿¿


Milyen büntetés?:D

2019. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg lesz az első büntetésed, akkor utána készülhetsz a másodikra...

Az se lesz könnyebb. A rövid távú hatást előttem már többen elég jól leírták.

2019. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A büntetésem amit halmazatként kaptam szombaton 14 órakor lett végrehajtva.Nagyon izgultam. Féltem, de vártam is.Le kellett vennem a szoknyám, bugyim, ráfeküdni a dohányzóasztalra, kezem, lábam le lett kötve. Aztán elkezdődött! Már az első is csípett, és fájt! De megfogadtam a priviben kapott tanácsokat amiket sorstársnőim irtak, és igy el viselhető volt. Aztán pálca suhog, és lecsap!Már vártam a következőt, és nem is fájt annyira: A nyolcadiknál azért már nyöszörögtem, de nem mondtam ki a menekülő szót. És jöttek sorba, hangosan nyöszörögtem, de nem ordítottam! És jött az utolsó, a legnagyobb! Aztán vártam a következőt, de vége lett! Remegett a lábam, ahogy felálltam, égett a fenekem! Nem vettem fel bugyit, elég volt ha a szoknyám hozzáér. Hasonfekve aludtam, még vasárnap az is fájt, ha a bugyit szára hozzáért. Estére kezdett elmulni, kenegetem, mára már csak enyhén fáj, de szép szines. Izgi volt, túlélhető! Kösz a tanácsokat! A következő büntit még jobban fogom elviselni!
2019. szept. 9. 15:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig jó látni, hogy vannak új rajongói a fenekelésnek. Ennél nagyon öröm már talán csak maga a bevezetés és a benne élés ebben a világban. Tapasztalatból mondom.
2019. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!