Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A hőmérséklettől függ a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hőmérséklettől függ a péniszméret?

Figyelt kérdés

[link]

És ugyebár a monda szerint a feketéknek nagyobb a férfiassága átlagosan.

Viszont, ha tényleg szükséges és létfontosságú a hőszabályozás szempontjából, akkor hogy lehet, hogy rasszokon belül hatalmas különbségek vannak? Illetve, hogy fehér férfi is rendelkezhet nagyobb péniszel, mint egy sötétbőrű?



2019. szept. 3. 15:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát, ha ez is olyan anatómiai adottság, mint amilyen a bőrszín, akkor nem értem, hogy lehetnek ilyen eltérések. Pl. egy sarki rókának semmi esetben sem lehet nagyobb füle a sivatagi rókánál.
2019. szept. 3. 15:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem tudom dolgoztál e már hűtőházban. Vagy kint - 15 fokban. Álló farkút tuti nem látsz...
2019. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl sok köze van a péniszméretnek a hőmérséklethez - legalábbis egyed szintjén. A rasztok vonatkozásában az átlagban van eltérés, de láttam már kis méretű afrikait és termetesebb méretű ázsiait is, nem általánosítható mindenkire az átlag.

A hőfokszabályozáshoz meg végképp nincs semmi köze a péniszméretnek, nem az elsődleges párolgási/hőleadási felület.

2019. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Igen, erről van szó. De miért? Akkor mihez van köze? Illetve mitől függ?

Ha a hőleadást szolgálná, akkor nem lehetnének kis/átlagos péniszű feketék, átlag feletti fehérek, vagy ázsiaiak.

Illetve, ami még eszembe jutott, hogy az indiaiak is meleghez adaptálódtak, mégis kisebb az átlagos péniszméretük.

2019. szept. 3. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy a farok "szükséges és létfontosságú a hőszabályozás szempontjából"? A linkelt cikked nem bizonyít semmit, plusz amúgy is egy igénytelen cikk az egész ha egy reddit posztot vesz alapul.

Nem értem, hogy miért vagy ennyire ráindulva erre a néger és fehér farok közötti különbséges témára. Ez már a sokadik ilyen kérdésed.

2019. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# Legalábbis a legtöbb felmérés szerint kisebb van nekik.

Ráadásul a Kámaszútra is tesz említést arról, hogy egyénenként változó a péniszméret, tehát nem rasszhoz köthető, illetve minden rassznál vannak szélsőségek.

2019. szept. 3. 19:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nem világos, hogy mivel van összefüggésben. Sokszor hallottam, hogy a hőleadás miatt, de akkor minden rassznak "szabványos" lenne a péniszmérete.
2019. szept. 3. 19:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!