Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan itt olyan ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt olyan ember még, aki mentális betegség miatt nem szexel/nincs párkapcsolatban? Nem ismerkedik?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, de szívesen elolvasnám a történeteiteket, hogy milyen így élni.

Milyen úgy élni, hogy nem tapasztalhatod meg az élet egyik legjobb dolgát, csak mert nem vagy egészséges lelkileg?


(konkrétan mély depresszió, esetleg skizo dolgok miatt, képtelen vagy kötődni, vágyakozni stb)



2019. szept. 3. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen emberek sajnos, akiknek mentális problémák miatt kihívást jelent a szociális kapcsolatok / párkapcsolat kialakítása, ezzel nem vagy egyedül. Mások történetének a megismerése is hasznos lehet - látod hogy nem vagy egyedül. Ha viszont a probléma nagyon akut, akkor célszerű lenne szakember (pszichológus) felkeresése, az tudja a legtöbbet segíteni a probléma megoldásában.
2019. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem elég súlyos kötődési és önértékelési gondjaim vannak, ami miatt a barátaimat is mind leépítettem. Tudnék alkalmi szexet "szerezni", ha kívánnám, de nekem semmit nem ér.
2019. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!