Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Zsúfolt villamoson,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zsúfolt villamoson, egyéb tömegközlekedésen dörzsölődtetek már direkt? Vagy esetleg történt ennél is több ilyen helyen?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 23:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Én ugyan férfi vagyok és egyszer a reggeli buszon olyan volt mintha a csaj direkt nyomná hozzám a popsiját. Persze én kellemetlenül éreztem magam mert egy 18cm és 5cm vastag dákót nehéz elrejteni és attól féltem még ő lesz felháborodva, hogy perverz vagyok.

Arrébb mozogni meg nem tudtam mert olyanok vagyunk a buszon mint hal a konzervben.


24/f

2019. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos előfordul ilyen, sokszor közönyösek az emberek, elhúzódnak, nem segítenek egymásnak. A "rendszeres" szatírokat viszont előbb-utóbb nyakon csípik és azt nem teszi zsebre amit utána bent a zárkatársaktól kap.
2019. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanúgy zaklatás az is ha egy nő csinálja ezt egy pasinak, nem csak fordítva. Meg amúgy is, ha akarok valamit lerendezem otthon, nem hogy másnak nem dörgölöm magam ilyen helyen még magammal sem csinálok semmit.
2019. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem csináltam ilyesmit, de ha Pesten villamoson vagy metrón utazok, rendszeresen hozzám szoktak érni.
2019. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Én szoktam dörzsölőzködni, popómat mindig úgy teszem-veszem nagy tömegben, hogy egy helyes pasi megfogja.
2019. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha nem dörzsölődték direkt, beteges dolog. Láttam már nappal félig üres villamoson maszturbáló ittas alakokat meg volt egy pasas, aki a vállamat próbálta izélni, míg ültem ő meg felettem állva kapaszkodott.
2019. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebi-halacska
2019. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

#1 vagyok

Szomorúan veszem tudomásul, hogy kamunak veszitek, pedig nem az..

Egy csaj a seggével simán kiszagolja, hogy kinek mekkora farka van, csak egy kicsit hozzá kell érni.

2019. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze... azzal meg lehet állapítani... istenem🤦‍♂️
2019. szept. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

9-es

igen képzeld ha odanyomod az ágyékomhoz a p*csádat akkor meg lehet állapítani, hogy éppen áll, nem áll, nagy...

2019. szept. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!