Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hüvelyi folyás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden leírni hogy mi történt. Nem tudom hogy ez normális dolog vagy elkaptam valami fertőzést. 4év kihagyás után volt egy egyéjszakás kalandom(ez egy hete történt) és ma észre vettem hogy a hüvelyemből jött ki valami fehér darabos váladék. Kellemetlen szaga nincs. Viszont, ezzel egyidőben uszodában is voltam ahol szintén elkaphattam valamit. Valakinek van ötlete hogy mi lehet?

2019. szept. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában azért a fehér, darabos váladék még nem utal feltétlen bármi gondra. Van, hogy a normál folyás is darabosabb lesz. Amíg nincs más tünet, nem gondolnám, hogy foglalkozni kéne vele. Amúgy sokkal nagyobb valószínűséggel gondolnám, hogy kapsz el valamit az uszodában, mint egy szexuális partnertől. Mármint ilyen általános fertőzést.

Ha megváltozik a folyásod szaga, mennyisége, színe, viszketést, égő érzést tapasztalsz, akkor fordulj orvoshoz.

2019. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az #1-es is leírta, ha folyás sosem homogén, előfordulhat hogy kicsit sűrűbb "zselészerű" vagy darabosabb mindenféle fertőzés nélkül. Ha szúrós, kellemetlen, csípős, égető akkor viszont valószínűleg a jól ismert hüvelygomba.

Nem feltétlenül az alkalmi partneredtől kaptad el - legalábbis remélem volt annyi eszed, hogy használtál óvszert.

2019. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van mindennap folyasom, de nincs semmi problémám. Amig nincs semmi mas tuneted addig nincs baj.
2019. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!
2019. szept. 4. 19:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!