Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl nagy méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy méret?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az itteni kérdéseket olvasva, felmerült bennem a kérdés, hogy a nők többségének egy 20 cm hossz,5-6 cm vastagságú pénisz már túl méretes lenne?
2019. szept. 5. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valamelyik elit oldalon olvastam,hogy külföldi szexológusnő szerint 27/7 feletti pénisz számít túl nagynak.Találtam pont ekkora cipősdobozba rejtett műakármit.Rá volt írva a dobozra:Ezzel pénzt kerestem!!

Volt benne egy sovány férfit formázó eres 19/4 es mű is amivel könnyen azonosulni tudtam.Kicsit féltékeny is lettem rá a műhaver tartja 19es stabil erekciót ! :D A ránézésre 16cm és rendesen benyomva megmérve 18cm,legnagyobb erekciónál -csontig 19,6;oldalról csontig 20,alulról szorosan mellette csontig 21,ánusztól alulról 28cm megmért 4,1 széles szerszámom igazából sokszor vékonynak érezetem fiatal koromban körbemérve -1cm volt a mostani méretéhez képest.6nőből igazából csak a két legtermetesebb nővel élveztem a szexet.22évesen egy 185-190cm magas nőnél kicsinek éreztem a szerszámom akkoriban képtelen voltam megmérni csontig 16-17,5nél hosszabbnak átlag 15-16volt.A túl passzent punci sosem jött be,nyűgösek rövidek nem bírják az ágyban.Egy nő jött be csak.Azt érzem hogy jobb lenne ha ránézésre 18-19 lenne a méretem amit meg tudnék mérni olyan 21-21,5 nek csontig és max 4,2-4,3 szélességre.Voltam jó 17cm mély nővel aki belül szélesebb mint a szerszámom,azzal jó.

Nézz meg egy videót és keresd a nem manipulált képeket ahogy belehelyezik a partnernőjükbe Ron Jeremy-ről ő 16-16,5/3,8.John Holmes olyan 17-18/4.Dick Rambone 19-19,5/4+.

Annak a nőnek aki kellő izgatás után laza mozdulattal csuklóig rakja a saját kezét minden bizonnyal nem.

2019. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyugalmiban lelógva olyan 13-14 a méretem.Láttam valamikor 4-5 általánosban nyitott strandöltözőben egy tanáromét aki akkor volt 30éves.35évvel ezelőtt.Olyan 15-16 volt neki az enyéménél vaskosabb lógva.Nyár elején kérdeztem tőle mekkora akcióban 21és fél centi,kérdeztem csontig?Igen.Bement a nőknek tövig?Be.Még most is napi több szexet kíván.Képzelejetek el egy atletikus arcra termetre kiköpött Jean Reno-t magassságra is stimmel.De neki is keresni kell a nőket.Elvált.
2019. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!