Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki csak kíváncsiságból, full heteroként próbál ki dolgokat a saját nemével?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem.Mert akkor az már biszex.
2019. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Full hetero vagyok, de mégsem fordul a fejemben.
2019. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogjátok megjegyezni, hogy olyan hogy kíváncsi hetero, olyan nincs. Ha már kíváncsi akkor minimum biszex.
2019. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Én kiváncsiságból szopatnék fiút.
2019. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik, és ha még 50-szer megkérdezed, akkor se fog.

Az ilyet biszexnek hívják, ha pedig idáig nem csinálta, akkor biszex hajlamnak.

2019. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 De nem is vagy hetero 🤷🏼‍♂️
2019. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alapban kíváncsiság a legtöbb fiúnál van, de nem mindenkinél teljesül ki. Nagyon kevés ember full hetero.

Akinél egy kicsit is megvan az efféle kíváncsiság, az bizony némileg biszex. Ki jobban, ki kevésbé.

Saját példám: mindig nézegettem a fiúkat öltözőkben és ha nem láttam a farkukat, elképzeltem milyen lehet. Közös hokizást kezdeményeztem pár havernál és olyan is volt hogy egymásét is vertük. Nálam itt van az a pont hogy elég. Valaki eddig sem jut el, mások tovább. Nem könnyű beismerni magunknak hogy izgat a saját nemünk is, de ez ettől tény.

Tehát nem az a kérdés hogy biszex vagy-e ha hasonló gondolataid vannak, hanem az hogy mennyire.

2019. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges állandóan ezt kérdezgetni, nézz szembe vele, búza vagy öcsém. Ha heteró lennél, nem próbálnál ki "dolgokat" más fiúkkal, férfiakkal.
2019. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az full biszex. Nem hetero. De ezt ugye nem kell magyarázni?
2019. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezen mindig csak a férfiak agyalnak...
2019. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!