Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex nélkül is lehet boldog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül is lehet boldog valaki? 24/F

Figyelt kérdés
1 éve nem volt barátnőm és érdekelne hogy kinek mi a véleménye erről.

2019. szept. 5. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg el nem vesztetted a szüzességet, addig nem voltál sose boldog?
2019. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, csak nem érdemes
2019. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy újabb síró fverő lúzer...
2019. szept. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amikor elvesztettem a szüzességem még tesztoszteron szintem sem volt nagyjából 😂
2019. szept. 5. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert mikor?
2019. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Szerinted a szex tesz boldoggá?

Az én véleményem az hogy nem, mivel az csak egy biológiai szükséglet ami elfojtható mert mem annyira létfontosságú mint a vízelés,székelés.

Egy kis idő szexmentesség után azt fogod érezni hogy egy gonddal kevesebb van az életedben és több időd jut a hibbijaidra.


F/41

2019. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Majd el múlik, biztos vagyok benne hogy lesz, csak légy türelmes, sportolj stb..

Egyik ismerősöm ezért ment be 2 éve az idegenlégióba és sikerül neki :-D

2019. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
14 évesen vesztettem el de fél éves kapcsolat után szóval nem egy éjszakás legalább és nem bántam meg. Amúgy én nem vagyok egy ösztönlény srác, nem jöttem össze sosem össze csak ezért lánnyal és nem is fogok. De a lényeg hogy szerintem elfojtani semmit sem jó és semmi jó nem sül ki belőle. Pedig próbáltam már ezt is. Teljesen nem is lehet elfojtani de minimális szinten tartani tényleg lehet hogy az ember ne rágódjon ezen egész nap.
2019. szept. 5. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
A szex olyan, mint a pénz. Nem tesz boldoggá, de a hiányát nagyon megsínyled.
2019. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!