Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kedden voltam együtt a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden voltam együtt a barátommal, ma megjött. Miért érzem a gumi szagát amikor lehúzom a bugyim? Normális válaszokat kérek, nem idiótákat.

Figyelt kérdés

2019. szept. 6. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igazából csak egy dologra tudok gondolni. Kedd óta nem fürödtél. Mi másért éreznéd még?
2019. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Gumibugyi?
2019. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem érezheted a gumi szagát, inkább összekevered valamivel.
2019. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
#3 ha nem fürdött akkor érezheti 😀😀😀
2019. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Ne feltételezzünk már ilyet.

Szerintem, csak valami a gumi szagára emlékezteti.

2019. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyes óvszereknek eléggé penetráns szaga tud lenni a kezeden még 3 kézmosás után is érezni, de nem napokig.

Ahogy fent is írták nem az óvszer szagát érzed, csak az érzékeid tréfálnak meg (nyugi nem vált le belőle semmi, nem maradt bent semmi, ha az óvszer sérül akkor szétszakad mint egy lufi).

S nagyon jó hogy óvszert használtok, helyes csak így tovább!

2019. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fürödtem kedd óta nem is egyszer...
2019. szept. 6. 15:20




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!