Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lètezik pènisz növelès? Ès mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lètezik pènisz növelès? Ès mi vel.12cm nem nagy 😕

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik
2019. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
A természet növeszti meg. De, ha egyszer megàllítja a növesztést, semmi sem indítja újra.
2019. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bőven elég lesz.
2019. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Műtétileg létezik.Viszont benne van a pakliban,hogy többet nem áll fel.
2019. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Nem létezik , sajnos ezt a részt és ezzel úgy kb mindent elbuktál a nőknél.


Van egy segítség : a pénz . Ugyanúgy megcsalnak csak néha a te kis kukacoddal is játszanak

2019. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Penzert barmi letezik, csak meg kell fizetni, na meg ne magyarorszagon keresd a megoldast. Ertelme viszont nem biztos, hogy van.
2019. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van, de ennél a méretnél egyik sem indokolt mert még normális tartományba esik. (15 cm az átlag)


1. tesztoszteron kezelés: csak gyerekeknél működik, de lehet összemegy ha vége a kezelésnek


2. műtét: hosszban max 1-2 cm ami lényegi változást nem hozna a szexuális életedben, de lefelé lógna a farkad mereven is a tartószalagok elvágása miatt

+ ha rosszul sikerül még meg is rövidülhet a hegesedéstől, vagy a funkciója károsodik (nem állna fel rendesen)

+ olyan kimenetel is van hogy csak lankadtan lenne nagyobb mereven meg ugyanakkora amivel szarnak adnál egy pofont


Minden más átverés.

2019. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Nekem lankadtan ekkora, 12-13
2019. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteget vertem.De csak úgy 17éves koromig.Aztán bnő.

Próbáld meg a legjobb kuksinövelő gyakorlat keress rá,fejés gyakorlat ez az egyetlen és a legjobb,péniszpumpa de éssszel

Keress rá Pegym.Ne a reklámokat nézd.A gyakorlatot félkeményen akkor nem sérülsz.Nem kell elhinni de a méretem 14-(16cm volt csontig) 26évesen(7-8nyugalmiban) és 40elmúltam és megmérem 20nak is oldalról csontig a vicessek kedvéért 28 az ánuszomtól(13-nyugalmiban)stabil 17-18 19felülről csontig szélességre olyan 3,5 ről 4,1 re szélesedett 27év alatt a nőkkel való szexelés használat miatt.A gumi önnyen lecsúszott ugyanaz a fajta most szorít.Biztos kamu nem kell elhinni.Két lehetőség van.Vagy csinálsz valamit és 47évesen is 12cm lesz vagy kicsit jobb.Döntsd el.Műtét nem megoldás.

2019. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kell nagyobb, használd, és meglátod.

Ne kérdezd meg, honnan tudom ilyen biztosan... ;-)

2019. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!