Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fog fàjni az anàlis szex ha az új pàromnak kétszer akkora a pènisze mint az előzőnek?

Figyelt kérdés
Az exemnek 16cm korul volt.Konkretan a mostaninak 22cm es es vastag is. Fel eve nem szexeltem analisan, de elotte azer 2 havonta megengedtem elvezem nagyon,de most ettol beparaztam 😃
2019. szept. 7. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyakorold a matekot kicsit.


Amúgy meg fájni fog :)

2019. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

A matekot még gyakolod. Mert ha ketszer akkora lenne, az 32 cm lenne. Vagy az elözőnek lett volna 11 😄


Amúgy biztos ilyen nagy?! De azzal már nagyon kéne vigyázni, mert qurvára fájhat, ha nem vigyáztok.

2019. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Tkp érthető, miért a segged használod és nem az agyad. Utóbbi semmire sem jó.
2019. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Nem a hosszán múlik. Kizárólag a vastagságán.
2019. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan "tulzaskent" irtam oda hogy ketszer akkora..
2019. szept. 7. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #4-es írta, nem a hossza számít, hanem a vastagsága. Ne feledd az anális szex alapszabályait: higiénia, síkosítás és fokozatosság. Utóbbi jegyében, fokozatos tágítás először ujjal és lassú behatolás, ha nem jó akkor meg abbahagyjátok és folytatjátok (óvszercserét követően!) a "hagyományos" módon. Egészségetekre!
2019. szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem análba az a jó, ha minél nagyobb, és minél vastagabb.
2019. szept. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elő tagitasz mondjuk egy dildóval jó lesz!
2019. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!