Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez az álom mit jelent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés
Tizenéves lány vagyok. Nem tagadom elkezdett érdekelni a sex. Ezért elkezdtem sex videókat nézni és sex történeteket olvasni. Ezekre felizgultam és ugye ezekre maszturbáltam is. Ez nem tudom mennyire normális. Tegnap este végig a sexről álmodtam. Egyedül én meg a testvérem voltunk ismert arcok az álmomban,mindeki van idegen. Egy idő után már a testvérem is eltűnt. Egy házba kerültem, ami tele volt ilyen sex dolgokkal, de tényleg minden felé sex dolog ott volt. Láttam vagy 5 csinos 18eves vagy azon aluli lánykákat akik egy huszon éves fiúval rohangáltak fel alá egy bugyiban. Aztán elmentek egy szobába, mire odaértem már mindenki meztelen volt az ágyba és egymást tapizták. Ami kicsit elkezdett felizgatni. Mikor beléptem a lányok csak kacarásztak a fiú pedig elém lépett végig fogdosta a mellem és a nemiszervem ami egyre izgatott, aztán kizavart. Beléptem egy másik szobába, ott pedig épp akciozni készült egy nagydarab nő és egy nagydarab férfi. Mikor beléptem észre sem vették. A nő a szőnyegen feküdt még ruhában, a pasi meg csinált valamit az ágyon bár nem tudom már mit. Nem emlékszem. Hirtelen megkérdeztem mit fognak csinálni. Mire a férfi válaszolt, hogy épp szexelni készülnek keményen, de előtte még kényezteti a nőt. Kinyalja, simogatja. Hirtelen kisruha lett rajtam, bugyi és melltartó nélkül. Gyorsan felhajtottam a szoknyát és megkérdeztem :"bácsi engem is tetszik kényeztetni?" a válasz:" hmm elég jó pi**d van. miért ne, gyere. De a szexbe még nem vehetsz részt, kicsi vagy még, de nézheted. Hirtelen a férfi is pucér lett és közelített felém az én nemiszervem pedig egyre jobban bizsergett már majdnem hozzám ért, de hirtelen felkeltem. Vissza tértem a valóságba, de mivel már nagyon izgatott voltam gyorsan vissza altattam magam. Természetesen nem ugyan oda tértem vissza, hanem egy nagyon szép és nyugodt környezetbe, ahol csak egy nagyon nagy és kényelmes ágy volt, benne pedig az egyik barátnőm pasija (sokat találkoztam nyáron vele és a barátnőmmel és mindig megjegyezte, hogy milyen csinos és sexy vagyok, úgy megba***a, és kinyalna) valahogy elém került egy pillanat alatt, és elkezdte leszedni rólam a ruháimat. Leszedte a melltartóm is és dicsérte milyen szép a mellém, és kicsit pöckölgetni a bimbóimat. Majd lassan és óvatosan belenyult a bugyimba elkezdte simogatni a vaginám és olyan mennyei érzés volt, főleg mikor piszkálta a csiklómat. De persze ez sem tartott sokáig, mivel felkeltem. De nagyon tetszett az álmom,jó érzés volt, viszont kicsit fura volt. Szerintetek ez normális ha ennyi idősen ilyenről álmodok

2019. szept. 7. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szép mese
2019. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy az agyad összegezte, amit eddig a szexualitásról tudsz (és amire vágysz), és belepottyantott, vagy jó sztorikat tudsz írni. Mivel én is álmodtam már hasonló témájút inkább az előbbi.
2019. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Das ist
2019. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#3 bocsi, de nem értem mit is írtál pontosan

2019. szept. 7. 22:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs türelmem végigolvasni. Légyszives 2 vagy 3 mondatba összefoglalni
2019. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 ha érdekelne, akkor elolvasnád. Ez egy álom egyébként. Arról alomdtam hogy egy fiú megpiszkál, de mindig mikor hozzám ért volna felkeltem. És kicsit aggódok, hogy mi bajom lehet, sosem fordult elő velem ez így még. Normális e.
2019. szept. 7. 23:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aids.
2019. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezek az álmok azt jelentik, hogy nagyon érdekel a szexualitás, és hogy egészséges vagy. Igen, normális, vannak ilyen álmok.
2019. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 az AIDS biztos, hogy nem lehet, mivel még sosem feküdtem le senkivel, egyenlőre még csak álmodozok róla 🙂
2019. szept. 7. 23:54
 10/15 anonim ***** válasza:

Teljesen és totálisan normális!

Az álomkép leírása alapján egyszerre vágysz a szexre és tapasztalható benned egy kicsi szorongás, gátlás a szex megélésével kapcsolatban. Megtennéd, de még valami visszahúz.

A maszturbációt csináld nyugodtan (más is csinálja), legalább megismered, felfedezed a saját testedet, reakcióidat.

2019. szept. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!