Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lelekileg, h legyek ezen tul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelekileg, h legyek ezen tul?

Figyelt kérdés

Tudni kell a kerdesemhez eloszor a gyerekkoromrol valamit.

Gyerekkoromban molesztalt egy csavo.Ennek mar jo 20 eve.Mar nem is el a csavo azt halottam.Nem csinalt velem komolyabbat,ugy emlekszem.De egy lefogott es alig tudtam szabadulni.Vegulis korulmenyekhez kepest jol jottem ki a dologbol.nem tortent komolyabb dolog.Nemsokara ra,meg mindig szaros gyerekkent,egy hozzam hasonlo koru fiu kezdett kozeledni.Igazabol en is benne voltam a dologban.Itt se tortent behatolas vagy hasonlo.Kicsivel idosebb volt a srac,es kanos.Ra nem haragszom.A lenyeg,h o volt a dominans fel.O volt az idosebb,o vett ra dolgokra,ismerte azt a szot,h lovaglopozban.En azt sem tudtam mi az.Volt egy harmadik eset,de ez nem erdekes.Voltak lanyokkal is kapcsolataim...legtobb csak petting.En hetero szeretnek lenni,de mivel igy alakult a gyerekkorom,mar biszexnek kell ,mondjam magam.

Maganyom mar reg folyik.A kutyanak se kellek,mert duci vagyok.Kicsi a kukim.

Tehat a legnagyobb vagyalmom az az,h 1 vagy tobb pasival legyek.Akik csak hasznalnak.Ugyertem a szex elott is es utanna is,normalisan viselkedni mint az emberek,de a szexben en legyek az akit elrendeznek rendesen.Kb mindent,amit mondanak megtegyek.Ha nem teszem meg,hajtepes,lekopes,pofon,popsi elveres a jutalmam :)

A vegen meg,amikor mindenki elment bennem (ovszer alap)vagy a szamba lott,azutan meg egy csodas estet egyutt tolteni ahol mar nincs a felek kozt kulombseg.Max annyi,h en vagyok a lany es tessek szeretgetni :P

A kerdesm,h szabaduljak meg ettol a gondolattol,h ne legyenek a fejemben??? ugysem merek talizni senkivel.Meg 1 szemellyel sem,nemhogy tobbel.De a vagy kikeszit :( Most is amig ezt le irtam,nedves lett a boxer.Az lehet ez a tulzott fel indultsag,h meg nem voltam pasival,es kivanom.Kerlek ne vessetek meg :( de a negativ hozzaszolasokat is elfogadom.

UI: Ha valaki privatot irna,nezze meg a kulcsszavakat.



2019. szept. 8. 05:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Voltmár valódi szexuális kapcsolatod? Nővel vagy férfival?


Először egy partnerrel kellene kapcsolatot kiépíteni, ha dom, akkor vele ki is próbálhatod ezeket a dolgokat. Utána lehet többesben gondolkodni. Teljesen elvetni nem muszáj.

Ilyen előzmények után ezek a vágyak normális következmények sajnos. Nálam is hasonló a helyzet, csak engem megerőszakoltak (meg nő vagyok, de ez ebből a szempontból mindegy). Pszichológus tud segíteni helyretenni.

2019. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik országban élsz?
2019. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma 11:02 Mo eggyik szomszedja.
2019. szept. 8. 11:20




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!