Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aszexuális lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lettem?

Figyelt kérdés
2 hónapja született meg a kisfiam. Kapcsolatomban úgy alakult,hogy terhességem 9.hetétől nem élhettünk szexuális életet. Kórházban töltöttem azt az időt sajnos. Azalatt az idő alatt,sosem gondoltam a szexre,nem kívántam,nem érdekelt. Ez azóta sem változott.Jártam pszichológusnál emiatt,tanácsára újra lett szexuális kapcsolatunk,de nem élvezem. Egyáltalán nem kívánom,nem esik jól,hátam közepére sem kívánom csak a férjem miatt teszem. Ő természetesen tud erről és eddig nem,de félek,hogy ez a kapcsolatunk rovására megy . Nem tudom mit tegyek de úgy érzem elveszett belőlem valami.
2019. szept. 8. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hormonális... jelenség...
2019. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Hormonok. Szülés után, szoptatás alatt sok nőnek szünetel a ciklusa, olyankor meg nincs libido. Az idő majd megoldja. Addig meg ti is megoldjátok úgy, ahogy mindkettőtöknek megfelel.
2019. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nullás lett a libidód igen. Ez nagyon gyakori. Ezért is lesz vége a kapcsolatok nagy részének közvetlen a gyerek születése után. Apuci hamarosan félre megy, aztán kalap kabát.
2019. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kéne oktatni az iskolákban, nem a sok baromságot szexuális felvilágosítás órákon.

Mert bizony sok pár úgy vállal gyermeket, hogy nem tudják mire számíthatnak, ezért mennek félre a férfiak.

Mert nem tudják, hogy egy nőnél az az egészséges és normális, ha a nullához közelít a szexuális vágya ebben az időszakban. A kommunikáció hiánya es a tidatlanság miatt pedig azt hiszik hogy ez nekik szól...

Egy terhes/szoptató nő hormonrendszere a GYEREKRE van beállva, nem pedig a pasira. Emiatt ne érezd magad rosszul, mert például a prolaktin, a tejtermelés fő hormonja, olyan mellékhatással jár hogy nullára csökkenti a libidód. Magyarul annak a kóvetkezménye, hogy jól tápláld a gyermeked. És ez csak egy hormon, ide nem pszichológus kell, hanem szakember aki ért hozzá, es elmagyarázza neked ÉS A FÉRJEDNEK hogy pontosan mi megy ilyenkor végbe a testedben, és mikor várható változás a dolgokban.

Kitartást nektek, ha pedig emiatt félre megy, akkor jobb is ha nem ő egy gyermek példaképe!

2019. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Van olyan nő akinek végleg így marad a szervezete.

El kell neki menni megnézetni magát, ennyi.

2019. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nemrég szültél, ne is várd el, hogy egyből van kedved visszaugorni az ágyba.
2019. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de én is így jártam anno 4 éve és igymaradtam.. Aszex lettem.
2019. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!