Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fél éve vagyok már együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok már együtt a barátnőmmel mégse feküdtünk még le. Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval nekem ő az első barátnőm míg én neki a 3. Barátja vagyok. Velem a leghosszabb a kapcsolata mégse feküdtünk még le. Én szűz vagyok ő már nem. Az első barátjával 1 hónap míg a másodikkal 3 hét után történtek meg a dolgok... Nagyon türelmes ember vagyok, de eddig 2-bol 2x megkaptam egy ígért időpontot és semmi nem lett belőle. Nagyon szeretjük egymást, igaz kettőnk közül én mutatom ki jobban a szeretetemet.

Nem értem az egész szituációt, mivel neki nem lenne ez újdonság mégse szeretné :( Mit kéne tennem és miért csinalhatja?



2019. szept. 8. 13:44
1 2 3
 11/23 StevenUp ***** válasza:
83%
Gondolom unja hogy még egy balek akit neki kell tanítani... Hosszútávon frusztráló hogy nrm tudod élvezni a szexet mert mindig oda kell figyelni arra hogy mit csinál a másik
2019. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha még ezt sem tudjátok megbeszélni, akkor ez nem kapcsolat!

Semmi köze hozzá.

2019. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Liz* ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen nem szeret igazán, fél év után sem fekszik le veled, nem mutatja ki az érzéseit és még megbeszélni sem lehet vele. Én azt mondom ne húzzátok tovább. Jobbat érdemelsz, nem sok ennyire türelmes fiú van.:)
2019. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy csak a lakhatás miatt van nálad?
2019. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Fura. Kérdezd meg tőle, miért nem akarja, és miért tologatja...

Lehet, valami trauma érte... vagy csak szimplán most mással kefél.

2019. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak pótlék vagy neki. Szerintem vagy a volt pasijába szerelmes mèg, vagy csak addig van veled amíg nem talál mást.
2019. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
szerintem az elozo barataival se fekudt le, csak behazudta. a szuzek viselkednek igy. nem tudom, en hagynam a fenebe. ha fel ev utan sincs semmi akkor mar nem is lesz.
2019. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a történeted 2. sora adja meg a problémád okát és a barátnőd "félelmét". ("Az első barátjával 1 hónap míg a másodikkal 3 hét után történtek meg a dolgok...")

Gondolom 15-18 évesek lehettek ("Én szűz vagyok ő már nem") és ha igaz amit írtál, akkor a barátnőd olyanokba ment bele korábban, amikbe még egyáltalán nem kellett volna belemennie.Hitt az exeinek, akik átverték, kihasználták, Te meg az aljasságuk levét iszod.("Akit a kígyó megmart, a gyíktól is fél.")

És, hogy mit tehetsz? Ha tényleg nagyon szereted, akkor továbbra is türelmes leszel és előbb-utóbb minden a helyére kerül.("Lassú víz partot mos.")

2019. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó valaszolonak és úgy mindenkinek
2019. szept. 8. 20:57
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem 3lehetséges magyarázat van:

-nem szeret téged és csak valami más miatt kellesz neki, pl programokra járásra, heteronak tűnéshez

-még szűz, ezenkívül annyira fél a dologtól, hogy mindent összehazudik

-ami a legvalószínűbb, fuckboiokkal kezdett, akik a szex után azonnal vagy nem sokkal utána szakítottak vele és most fél hogy megint kihasználják

Én konfrontálnám és ha nem ad rá magyarázatot akkor hagyni kell a fenébe, mert fél év után szerintem igazán kijár már egy kis őszinteség.

2019. szept. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!