Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb prosztataizgató?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb prosztataizgató?

Figyelt kérdés

Szeretném átélni a prosztataorgazmust. Akiknek sikerült mivel csinálták? Prosztatavibrátorral vagy sima prosztatadildóval?

Fontos! Mindenképp mondjátok írjátok le a nevét vagy linkeljétek azt az izgatót amivel sikerült elérnetek a prosztataorgazmust.

Nem vagyok meleg! 18F



2019. szept. 8. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyjából én is 18-19 éves lehettem, mikor kipróbáltam az anált magamnak. Biszex vagyok, tehát a szintén bi barátnővel játszottunk ilyen irányú játékokat is. Élveztem, de az orgazmushoz kellett az orál vagy a kéz játéka.

Az első valódi prosztata élvezésem viszont egy sráccal volt, akivel hármasban jöttünk össze. (akkor 21 éves voltam) Ahogy belém hatolt szinte azonnal csúcsra jutottam . Hozzá kell tenni, addigra már igen fel voltam spannolva a 30-40 perces játszadozástól.

2019. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
vannak játékszerek,de egy hus-vér dakonal nincs jobb,én ha kutyapozban vagyok es dug-nak magamhoz se nyulok,csak ahogy kupakolnak hátulrol ,mindig izgatja a makk a prosztatám..es elélvezek ,oriasi érzés,,100 xor jobb,mit siman kiverni
2019. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nem vagyok meleg."

Ja .... elhisszük.

2019. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon bejott nekem


[link]

2019. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ezzel [link] egyszer. Azóta nem sikerült megismételni.

Ellenben KingCock9-cel dugtam magamat hullámzó intenzitással és 1-2(!) lehelletnyi rárántással jól elélveztem.

De még jobb, ha sokáig így hullámzóan csinálom, és amikor már nagyon jó, akkor keményen verem is közben. Zuhatag. Sok lövés. Kissé fuldoklok, annyira remegek, és annyira jó.

2019. nov. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
feeldo
2020. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sima felcsatolhatót ha meglovagolom, kéz nélkül is simán lövök 😍
2020. jan. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!