Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ki elégedett a melleivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki elégedett a melleivel?

Figyelt kérdés

Bimbótokkal is?

Hány évesek vagytok?


2019. szept. 8. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Én nem vagyok vele elégedett.

Nem igazán foglalkozott velük egyik exem sem, ebből gondolom, hogy nem izgatóak.

28N

2019. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem, úgy az egésszel nem, minél előbb plasztikáztatni is akarom.


22L

2019. szept. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 oldalról közelíteném meg a kérdést.

A kinézetével nem vagyok elégedett, lóg, épphogy B kosaras (egy nagyobb kézben eltűnik), és még a bimbóm is parizer...

Viszont semmiképp nem cserélném el egy gyönyörű, nagy, feszes, de szinte érzéketlen mellre...ugyanis hatalmas örömöket tud okozni ha kényeztetik, nagyon elázom tőle, és élvezés közelbe visz. Szóval ilyen szempontból elégedett vagyok vele.

19L

2019. szept. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyikkel sem. :/

19 vagyok.

2019. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A méretével nagyon is(95D), a mellbimbokkal nem,mert parizer és befelé forduló.
2019. szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
95D és a bimbó szép nagy de a súly felesleg miatt azért lógnak de a pasik így is imádják. Ha sikerül lefogynom lehet már nem lesznek ilyen nagyok de nem fog annyira lógni legalább.
2019. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!