Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon vonzódom a szomszed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódom a szomszed pasihoz. Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

Parkapcsolatban élek 6 éve, ami jol mukodik. Semmi gond nincsen, szeretem a páromat nagyon es a szex is nagyon jó vele. Sokat szexelunk.

A gond az, hogy kb egy éve a szomszedunkba koltozott egy pár. Nagyon bejon nekem a pasi, mitobb egyenesen vonzodom hozza, es ugy erzem o is hozzam. Latom a tekintetéből, hogy kb levetkoztet a szemevel. Mit ne mondjak elegge nehez ellenallni neki. 30 eves vagyok, a szomszed pasi kb 44 korul lehet, de ez az igazi sármos, oltonyos uzletember.

Egy fel éve vívódok magamban. Borzaszto ez az erzes. Volt hogy egyedul voltam itthon, mert a párom síelni ment a barataival egy hetre, es este kint boroztam a teraszon és akkor beszelgettunk kb felorat a szomszed pasival. Nem beszelunk semmi konkretrol, de megis megvan a tuz. Nagyon nehez igy ilyen kozel elni hozza es ellenallni, igy hogy minden nap latom.

Mit csinaljak? Nem akarom megcsalni sem a paromat, viszont nagyon eros ez a vonzalom. Semmi komolyra nem gondolok vele kapcsolatban, csak szexelnek vele de nagyon.


2019. szept. 9. 00:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Megertem az allaspontodat, de ez az en eletem es en igy dontottem.

Az, hogy barmit elerek az eletben nem tudom, hogy erted. Nem vagyok egy eltartott nő, van karrierem es lakasom es igen altalaban a pasizas sem okozott gondot soha. De ez miert baj? Ez csak szex volt reszemrol. Erzelmek nincsenek. Es elveztem. Mondhattam volna nemet igazad van, de megmondom oszinten nem akartam.

2019. szept. 14. 12:22
 12/13 anonim ***** válasza:

#10-es vagyok.

Akkor valójában nem is bántad meg, ellenben a reggeli hozzászólásodban említettekkel. Ha ennyire szrsz bele hogy ki mit gondol (plusz a pasid), akkor minek írod ki gyk-ra? Úgyis az lesz amit te akarsz.

Másrészt nekem nem úgy tűnik mintha lenne bármekkora lelkiismeretfurdalásod. Biztos szeretők maradtok majd akárki akármit mondd.

2019. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem "akkor" döntötted el, hogy megteszed, (legalábbis,aki olvasta, onnantól tudhatta) amikor leírtad, hogy majd leírod, megtörtént-e. Ha nem akartál volna vele szexelni, ilyet nem tudtál volna mondani, legfeljebb azt, hogy majd jövőre. x év múlva visszajössz, és elmondod, hogy mi volt.
2019. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!