Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már részed spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részed spontán hármasban? Hogy jött össze?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Volt. Elég sokat ittunk egy bulin. Felmentünk a barátnőm pasijához és ott történt. Nem valami nagy durranás.
2019. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Volt
2019. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Igen, volt. 🙄🙄

21N

2019. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Barátnőmmel meg az exemmel. Hülyéskednésnek indult, a pasinak rá kellett jönni, hogy épp ki ér hozzá, ki simogatja meg, ki csókolja meg, aztan így..
2019. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A barátnőm kolléganőjét kirúgta a pasija, mi adtunk neki átmeneti szállást. Aztán itt ragadt, amit nem is bánok.

Hármasban szép az élet:)

2019. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Volt! Ketten álltak előttem a sorban a közértbe.
2019. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
egy pasival megbeszéltem hogy kipróbáljuk a közös szopást. közben megjelent a haverja.
2019. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt - sőt még nagyobban is, swingerklubban... A hármas általában nem spontán jön össze (bár olyan is volt már), inkább előre tervezett.
2019. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

nekem furcsa, hogy ennyi embernek itt van hármas élménye, míg más kérdésekbe olyan válaszok jönnek, hogy "30 éves szűz vagyok", meg "a lányok szeretik e a szexet?", meg "szeretném, ha valaki megölelne, de nincs senki"


Én átéltem már hármast és ahogy észrevettem én kilógok szex terén az ismerőseim közül. Amiket ők extrémnek tartanak, nekem nem az, persze lehet titokban csinálták már, de kicsit furcsálom, hogy itt ennyi tapasztalt ember van...

2019. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tervezett volt, nem spontán :)
2019. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!