Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fèrfiak! Mégis, hogy megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak! Mégis, hogy megy nektek èrzelmek nèlkul a szex?

Figyelt kérdés
Èrdekelne 1-2 értelmes valasz!:)
2019. szept. 9. 19:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sehogy... Hihetetlen de igaz
2019. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem megy.

Mármint persze fizikailag képes vagyok rá, mert fel tudom állítani, de volt már alkalmam, átéltem azt, amikor előttem feküdt a szép csaj, de én nem éreztem semmit iránta, mert 1 órával előtte még nem is ismertem, azt hittem mennyire király vagyok, de amikor ott voltam előtte, álló farokkal... nem mondom, hogy undort éreztem, inkább... csalódottságot. Egyszerűen nem kívántam a lányt. Lehet ha jobban ki vagyok éhezve kívánom, de eléggé kielégítő volt akkor a szexuális életem, a csaj csak valahogy becsúszott...


De tudom, hogy vannak vadászok, akik skalpokat gyűjtenek, de ne értsd félre őket, ők nem a csajra gerjednek, ők a sikeres vadászatot élvezik, hogy megszerezték a puncit és ez begerjeszti őket és egyáltalán nem is látják a csajt magát.

2019. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem például nem nagyon megy, sőt...
2019. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%

Ez a megfogalmazás erősen általánosító hiszen általában egy aktushoz két ember kell, ebből jobb esetben az egyik férfi a másik nő. A legtöbb esetben az érzelemmentes szex az amikor alig ismerik egymást a felek pl: egyéjszakás

Ebből kifolyólag egyik fél számára sem lehetetlen a dolog, tehát a választ annyira le lehet egyszerusíteni,hogy

épp úgy megy mint a nők részéről.

2019. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem megy. Nem is feküdtem még le senkivel, pedig már nem vagyok 20 éves. Nem mondom, hogy nem esne jól, de érzelmek nélkül egyszerűen nem akarom.
2019. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha testi kielégülés kell csak és más nem. Az érzelem már más kérdés nyilván ott már kapcsolatról van szó.
2019. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem sehogy, de én elég kis százalékot képviselek.


29F

2019. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Megy a szex,ha van szimpátia,de az alkalmi sosem olyan jó mint egy rendszeres partnerrel, még akkor is ha "csak"a szexről szól.39F
2019. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igazán soha nem érzelmek nélkül történik. Mert valamit mindig érzünk akkor a nő iránt, vágyat a közelségre, intimitásra. De a lényeg, mi a szexben nem adjuk oda magunkat a nőnek, míg mi megkapjuk őt. Egy nő sem szerzett meg egy férfit, ha dugott vele. Mi viszont megszerzünk titeket. A férfi csak akkor van megszerezve, ha a lelkét szerzi meg a nő. Ezért minekünk nem akkora a tét, megkapjuk a nőt, de nem kell magunkat cserébe adni, ez jó üzlet.

A fordított kérdés az lehetne, ha a nőbe szerelmes férfi azt kérdezné a szintén szerelmes nőtől, hogy lehet az, hogy még mindig nem fekszünk le egymással. Itt a férfi adja a lelkét, önmagát, de a nő nem adja önmagát, a testét.

Ezzel az állítással persze lehet vitatkozni, hogy a férfi is test, és a nő is lélek, ez igaz is, de a női lényeg a test, míg a férfi lényeg a szellem. Ha ezt elfogadod, akkor sokminden különbséget megérthetsz a férfiakkal kapcaolatban.

2019. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én nem tudok szexelni érzelmek nélkül de a többségünknek ez valóban nem akadály. Nekem valamiért nem elég a puszta "tetszés" kell hogy legyen valami érzelmi plusz. Nem feltétlen szerelemre gondolok, de minimum egy bensőségesebb baráti viszonyra igenis szükség van. Hogy a kérdésedre is válaszoljak a férfiak így vannak kódolva genetikailag. Sok nőt megtermékenyíteni. A nők pedig úgy, hogy egy férfihez ragaszkodjanak és egy férfit kössenek magukhoz.
2019. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!