Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ki hogyan jött rá, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan jött rá, hogy a férje/párja meleg?

Figyelt kérdés
Felmerult bennem már jó párszor, hogy a férjem meleg. Vagy van vmi perverzitasa, (ami nem én vagyok :D), mondjuk pedofil, vagy ilyesmi.
2019. szept. 9. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Arra lehet következtetni, hogy ez a házasság nem fog sokáig tartani... nem biztos, hogy meleg vagy pedofil, de az igen, hogy a párod fejben "nincs ott" veled.

Lehet a stressz okozza, lehet csak megfelelési kényszer miatti probléma - de lehet már máshol vannak a gondolatai (nem biztos, hogy másik ffi lehet másik nő is). Akár így akár úgy, ha ezt nem rendezitek, akkor ebből sajnos válás lesz - 10-ből 9 kapcsolat azért fut zátonyra mert nincs meg a felek közötti megfelelő mennyiségű ÉS minőségű szexualitás.

2019. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem sokáig "jártunk".

Ma reggel hozzabujtam és egyből felallt neki, így el is késtem munkából....

Akkor kíván? Vagy csak a reggeli erekció?!

Lehet, hogy amiatt nem kezdeményezett szexet az elmúlt hetekben, mert mindenféle bajom volt (egészségügyi)? Nekem attól még nem lett volna ellenemre. Nem láttam rajta, h nagyon szenvedne a szexhiánytól.

Van ilyen férfi?!

Korábbi kapcsolataimban egyfolytában kívántak, én kívántam kevesebbszer.

2019. szept. 10. 09:06
 13/15 anonim ***** válasza:
reggel mindig jobb a sex. este mindenki fáradt. javaslom hogy inkább reggel kabd el a farkát. lehet hogy estére már megelőznek. bocsi.
2019. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szereted a szádat használni a farkán??
2019. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg a reggeli szexet, hátha javul valamit, mert az is igaz hogy este sok ember fáradt, stresszes.

Ha ez se hoz huzamos ideig eredményt , akkor ott már tényleg baj van.

2019. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!