Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok: ha egy férfi háj- és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: ha egy férfi háj- és hízásfétises, akkor jobb ezt bevallania ismerkedéskor vagy inkább későbbre hagyni a témát?

Figyelt kérdés

Írtak már erről többen, de azért leírom: arról van szó, hogy izgat a kövérebb női alkat (átlag magassághoz kb. 80-100 kiló az ideálom), izgat a hájasság önmagában (legyen az 70 kilós vagy 120 kilós nő esete), és nagyon izgat, ha egy nő hízik, kövérebb lesz.


Ilyen vagyok, ez van, de nyilván féken kell tartani ezeket a vágyakat, ami eltökélt szándékom. Nyilván elsősorban molett-kövér lányokkal ismerkedem, de nem ez a fő szempontom, hiszen a kapcsolat sok más minden kell. A hízásról: ha már ez a vágyam, azt gondolom, ha a lány "véletlenül" felszed pár kilót és ez izgat, szabad neki örülnöm. DE eltökélt vagyok, hogy semmilyen formában nem biztatnám hízásra, sőt, inkább a fogyást támogatnám, ha ő éppen azt szeretné mert rosszul érzi magát.


Mindezek fényében: érdemes beszélni erről ismerkedés közben, vagy ha így állok hozzá akkor nem nagyon meghatározó és ráér felhozni a kapcsolat érettebb állapotában?


Hölgyek, mit gondoltok??



2019. szept. 10. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
(ha kellemetlen a téma, privátban is szívesen beszélek erről akár tanácsot szívesen fogadok hölgyektől, és ha vannak srácok hasonló tapasztalattal, az is érdekelne)
2019. szept. 10. 10:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem is az első randin, de még az ismerkedés későbbi fázisában érdemes erről beszélni. Viszont úgy hogy kiemeled, hogy emellett te támogatod ha fogyni akar azt is. Mivel értelmesen kezeled a vágyad így nemhiszem hogy a reakció elutasítás lenne azonnal.

Személy szerint engem egyáltalán nem zavarna ez a vágy, ha ilyen éretten kezeli valaki

2019. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy elég speciális vágy, a teltebb nők nagy része inkább fogyni szeretne. Azt jól teszed ha nem "hízlalod" direkt a partnered, egyszerűen az egészsége miatt.
2019. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképp mondd el még az eleje felé. Nem feltétlenül az 1., 2. Randin, de mondd el. És azt is hogy támogatod, akármit is szeretne. Amúgy találsz olyan nőket is akiket nem zavar hogy kövér, és úgy is magabiztos és szereti magát és nem akar fogyni. A legtöbb nem szereti hallani hogy túlsúlyos/kövér/hájas. Úgyhogy csak óvatosan. És sok sikert

26/L

2019. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ismerkednék ilyen pasival

Most Hízókúrazok éppen :) pár napja kezdtem

2019. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!