Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! A szolgálólány meséjéb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A szolgálólány meséjében szereplő pózban melyik szerepet vállalnátok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor a feleség a lába között tartja a férjével szemben a lány fejét, miközben a férj szemből beléhatol.


A feleség lennétek, látva mit tesz a férjetek, vagy a "szolgálólány", akivel így szexszel a férj?



2019. szept. 10. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha egy jóképű commander aki normális velem és megvan a kémia akkor a szolgálólány, ne maradjak ki a jóból habár elég száraz és unalmas szex az amit a ceremonyn nyomnak. Ha egy undormány akkor pedig egyik sem szeretnék lenni.
2019. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a Márta lennék, aki elteszi őket láb alól.


De, hogy válasszak is, talán inkább feleség lennék.

2019. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Sose néztem meg, mi a szar ez, hát utánaolvastam, és most nem a kérdésre válaszolok, de nagyon nagy baj van annak a fejében, aki kitalálta ezt az egészet, konkrétan egyszerre lettem rosszul és nyílt ki a bicska a zsebemben 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2019. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Ez kb. az összes horrorfilm rendezőre is igaz lenne a logikád alapján. Hülyeség. Ez egy alternatív valóság.
2019. szept. 10. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Beszéltünk erről a barátnőmmel és a csajom azt mondta, hogy inkább az lenne akit megdugnak, mert felizgatja az erőszak, viszont az zavarná ha én másba is behatolnék a szeme láttára :D
2019. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szolgalolany, imadom az eroszakot
2019. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer nagyon felizgultam mikor a kapitány "dugta" Fredét...June-t..
2019. szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan választási lehetőség ebben a a szituációban h kinyirjam a pasit, akkor én az szeretnék lenni.


Amúgy nem akarom hogy megerőszakoljanak, és nem is akarom nézni hogy más nőt eroszakolnak meg.

Beteg f asz...

2019. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!