Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki az àgyban szubmissziv,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki az àgyban szubmissziv, annàl előfordul, hogy a hètköznapokban is esetleg behódol?

Figyelt kérdés
Észre vettem magamon,hogy neha a hetkoznapi eletben is behodolok bizonyos helyzetekben,pedig alapvetoen nem szeretem ha iranyitanak,csak az àgyban!
2019. szept. 10. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én lányoknak hajlamos vagyok behódolni. Ilyenkor ellenállhatatlan késztetést érzek hogy anyagilag is kihasználjanak:D
2019. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Én csak az ágyban szeretem ha irányítanak, az életben nem hagyon magam. Ami a hálóban történik az ott is marad...19L

(Az irányítás nálam az enyhe dominanciát jelent, magyarul ő van felül, kicsit húzza a hajam, kihasználja a fizikai fölényét és hasonlók, nem a beteg viaszos-korbácsos szürkeötvenes bullshitre gondoltam, a privátok elkerülése végett...)

2019. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ágyban szeretek dominálni, kihasználni a férfit. A hétköznapokban pedig teljesen behódolok és szeretem, ha irányítanak
2019. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen. az hodol be az agyban aki amugy az eletben is hajlamos behodolni (vagy tulkompenzalni es lazadozni, mindent iranyitani). ez sajat tapasztalat is. miota eloben nem erzem, h bekene hodolnom azota az agyban sem vagyok erre:)
2019. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Az egyik a szexuális pereferencia, a másik a személyiség. A sub nők nagy része a való életben kőkemény amazon, egyáltalán nem az a csendeske, a gyengébb domocskákat megeszik reggelire.
2019. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nálam legalábbis így van
2019. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!