Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az anyáink...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az anyáink korosztálya sokkal lazábban kezeli a meztelenséget, mint a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Az ő korosztályuk tölti meg a nudikat, a swinger klubokat, miközben fiatalokat elvétve lehet látni a nudin, és olyan szégyenlősök, hogy az fájdalmas?

2019. szept. 12. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert mindenhez kell egy érettség. Ahhoz is, hogy vállalják az emberek a testüket. Én mondjuk full elégedett vagyok magammal, de pl. beszóltak, hogy meztelenül napozom a teraszon. Persze az anyukák, mert ha felállok, akkor átlát a férjük. :D Én csak a családtagok előtt vagyok szégyenlős.
2019. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Azt te csak hiszed. A mai fiatal lányok bárhol levetköznek.
2019. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt pont fordítva tapasztaltam!
2019. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
#1nek igazat adok, bár még azt is el tudnám képzelni, hogy azért jár kevés fiatal a nudira, mert nincs még fix pasija, és nem akarja, hogy még a szex előtt lásson belőle már mindent a pasi, míg az idősebbek legtöbbje már megállapodott egy rúdnál, szóval nem kell tartania, hogy a leendő pasija túl hamar fog látni mindent.
2019. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, hány éves lehetsz kedves kerdező, de gondolom nem több 25-nél. Ebben az esetben én nem 'anyáid' kora beli vagyok, csak nagytesó.


Szóval a 90-es évek közepéig-végéig még itthon is teljesen elfogadott volt a monokini. Tengerparton pedig a 14 - 40 éves csajok/nők 90%-a felső nélkül napozott. Ma már Magyarországról eltüntek, külföldön is alig vannak. Nudin (Berény pl.)tényleg a nagyrésze középkorú.


Miért? Szerintem okos eszközök és a közösségi media felelős. Egyrészt mindenkiről lehet észrevétlenül jó minőségű fotót csinálni, és hát ki akar kikerülni a netre fedetlen cicikkel.

Másrészt tolják az arcunkba az álprűd propagandát... mellbimbó nem látszódhat ki pl. Meg a pikáns viccek szexisták...

Meg a tolerancia jegyében a mindenki mást lesz@rhatsz, nem kellenek a szabályok, csak én én én. Pl. van Makarska környéken egy jó kis nudi, a Nugal strand. Tavaly voltunk ott. Hiába van kiírva, hogy hogy ez egy textilmentes hely, ordító nagy vörös betűkkel. A fiatalok tesznek rá. Odajönnek ruhában, a suttyó fiúkák csorgó nyállal bámulják a napozó nőket, a mellettük lévő öntudatos kis csajok meg fujjognak, hogy minek mutogatják magukat az öreg (34 éves) nők és a bácsinak is lóg a micsodája. No. comment. Utána fészbukon meg posztolja, hogy úgy eszi a fagyit, mintha brét nyalna.


Ez van, nekem nem tetszik.

2019. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, #1-es, ilyen mindig volt, mindig lesz. A feleslegesen féltékenykedő nőknek semmi közük a kérdésben leírtakhoz. Előző voltam.
2019. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán lehet prűdnk nevezni a mai fiatalokat, sőt! Az hogy a nudista strandokon, swingerekben főképp középkorúak vannak annak teljesen más oka van. Ahogy az #1-es is leírta kell hozzá bizonyos fokú érettség.
2019. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érettség? Régebben családok nudiztak.
2019. szept. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, az tény, hogy nem nagy varázslat egy mai lányt meztelenre vetkőztetni...

Tényleg azért lennének kevesebben fiatalok pl. a nudin, mert félnek a rejtett fotóktól?

Anyáink meg nem?

Egyáltalán: létezik olyan ember a mai világban, akiről még soha nem készült meztelen fotó?

2019. szept. 15. 09:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös nagyjából összefoglalta a lényeget. Kialakult egy furcsa, nem egészséges viszony a meztelenséghez a fiatalabb generációkban. A szextingelés a neten teljesen trendi, a bulikban a gátlás totális levetkőzése dettó. A naturizmust mégis erkölcstelen magamutogatásnak gondolják, hiába ott csak 48-an látják őket meztelenül, a neten meg potenciálisan 5 milliárdan férhetnek hozzá a meztelen testükhöz.


Igen, nagyon is van ennek köze a baromi erős médiahatásnak. A média tabusította a meztelenséget, illetve egyes testrészeket fetisizál, mint a mellbimbót. Jól felfogott érdek áll emögött. Ha természetes a melltartónélküliség (mint 1976-ban) vagy a meztelen test, akkor mivel adok el paparazzifotókat, „upsz divatbaleseteket” meg műtermi erotikus fotósorozatokat („ledobta a textilt” – hányok a szókapcsolattól is) modellekkel, sztárokkal, sztárocskákkal?

2019. szept. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!