Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan foglalt/ házas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan foglalt/ házas negyvenes ferfi aki nemet mondana egy fiatalcsajjal való szexualis kalandra?

Figyelt kérdés

Hogyha egy huszas fiatalvonzó csaj következmények nélkuli szexet ajánlana , megakadályozna titeket a feleségetek iránt érzett szerelem?

Nem kötelesseg, megszokás és gyávaság érdekel, hanem olyan férfiak véleménye, akik átéltek kisértést és rajtuk múlott



2019. szept. 12. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nagy önuralommal rendelkező biztos van.
2019. szept. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Én biztos nem mondanák nemet!!
2019. szept. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha van valaki aki esetleg nemet mondott
2019. szept. 12. 23:56
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

A mostani párom (40) mellett nemet mondanék. Mindent megkapok tőle érzelmileg és szexuálisan is. Ha el vagyok telve a szexel akkor nem érdekelnek más nők. Egyébként pedig tisztelem annyira hogy nem tennék vele ilyet még akkor sem ha kitudódna.

Az ex feleségem mellett nem tudtam nemet mondani. Havi egy 10 perces szex mellett nem csoda. A kapcsolatunk sem volt valami rózsás.

2019. szept. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Igen van olyan férfi aki egy palymate-re is nemet mondana, meg rengeteg olyan is aki egy kevésbé vonzó nőre sem mondana nemet.

Mire vagy kíváncsi? Hogy találsz-e olyan férfit aki hűséges tud maradni, vagy el lehet-e minden férfit csábítani? Utóbbira a válaszom, nem, de ha a 40-es ffi-ak vonzanak akkor próbálkozz olyanokkal akik nem mondanak nemet.

2019. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Sztem nagyon kevés olyan pasi van aki nemet mondana egy fiatalabb csajra.
2019. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
A huszonévesre talán. De egy jó 15-17 éves tinire nem lenne szívem... :D :D
2019. szept. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég szakítottak velem de nemet mondanék, sajnos nemrég nem egy fiatal de egy harmincas nő jól átvágott, szóval tudom furán hangzik mert nem vagyok különösebben jó pasi a fiatal lánynak is meg kellene dolgoznia hogy szex legyen.
2019. szept. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ÉrettFfi ***** válasza:
66%
Elég nagy lenne a kísrtés. Ha lenne olyan alkalom, hogy a lebukás esélye kicsi levezetném a kapuzárási pánikot. Ki tudja mi van még hátra az életből.
2019. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

házas pasiként mondom, hogy nekem már sokkal több kell mint egy fiatal lány aki akar valamit, nekem a személyiség és a szikra fontosabb, ami ha nincs meg, akkor nem is gondolok rá. Egy feszes mell és egy csábos mosoly bőven elég egy fiatal kannak, nekünk már nem.

Ha ez megvan és incselkedünk, akkor sem biztos, hogy lesz tovább, csak ha tényleg úgy érezzük, hogy megéri.


Meg persze függ a házasságtól is, és nem csak arról beszélek, hogy jó e a házasság, hanem arról, hogy a feleknek mi a felfogása a szex terén. Meglepődnél hány embernél válik "elnézővé" a szex másik egyénnel, egy bizonyos kor után.

2019. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!