Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vonzanak ennyire az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzanak ennyire az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Csak szexuális téren vonzanak, nyilván egyikel se tudnék elképzelni hosszabb távú kapcsolatot.. Én huszon pár éves vagyok, mègis lefeküdnék olyan férfivel aki jóval idősebb nálam, sőt imádnám ha a f@kat nem borotválná és esetleg ott is lehetne ősz neki... tudom ez így egy kicsit durván hangzik de annyira kipróbálnám egy idősebb férfivel..

2019. szept. 13. 09:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak a fantáziádban ennyire izgalmas és izgató, sajnos a valóság teljesen más.
2019. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért más a valóságban? Nyilván több idős férfi is örülne ha megkaphatna egy fiatalabb lányt.. :)
2019. szept. 13. 09:34
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert elképzeled,hogy milyen. Azt, hogy mennyire rutinos lesz és tapasztalt, hogy az erős férfias kezeivel határozottan mozog, hogy milyen lesz a bőre az érintése az illata...


Közben a valóság meg teljesen más, de lehet csak a rossz tapasztalat mondatja velem.


Ne haragudj, nem akartam elvenni a kedved, sem az idősebb urakat megsérteni.

2019. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed! :)
2019. szept. 13. 09:40
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Én 46. vagyok, a volt barátnőm 21.éves. 3. évig voltunk együtt, és már 2. éve külön vagyunk. Imádtuk egymást, és szinte minden nap szeretkeztünk. Vannak lányok akiket csak az idősebb tapasztaltabb férfiak érdeklik.
2019. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Az igaz hogy sok a lepukkant idősebb pasi, de azért vannak jó karban lévő negyvenesek is.


F/41

2019. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
Meg, még ötvenesek is! 👌💪
2019. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
meglepődnél hány fiatal csaj bukik a nála 15-25 évvel idősebb pasikra. Nincs ebben semmi szégyelnivaló
2019. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

A kor nem érdem, tulajdonság. Mindazonáltal egy "jó karban lévő" 40-es is tud olyat nyújtani - akár férfiben, akár nőben - hogy húúúú.

A kérdésedre a válasz: mentális okai vannak, de ennyiből nem lehet megmondani. Ha ez a vágyad, akkor ez a vágyad, de közben legyél nyitott a korodbeliekre is, egészségedre!

2019. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kamu kérdés. 40f korán őszülő.
2019. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!