Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha barátnőtökhöz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha barátnőtökhöz átmentek egy beszélgetésre, rövid nyári ruhába, ott is ügyeltek arra, hogy nehogy kivillanjon a fehérneműtök ( bugyitok), vagy azért előtte, megengeditek magatoknak, hogy nyitottabb lábakkal üljetek?

Figyelt kérdés
A férfiaknál előfordul, hogy alsónadrágban fogadja valaki a barátját, nálatok is hasonló a helyzet? Vagy ti zavarban lennétek, ha bugyiban és egy pólóban kellene beszélgetnetek a barátnőtökkel, szobatársatokkal?

2019. szept. 13. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk zavarban
2019. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Forró nyári napon akár fiúknak is kivillantjuk.
2019. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
A fiúk se szokták alsógatyában várni a barátaikat. Maximum póló nélkül. De rendes nadrág nélkül soha. Szerintem ha valaki alsógatyában várja a barátját akkor az elég buz*s
2019. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam zavarban lenni, mivel a másik csajnak is ugyanaz van mint nekem. Az más kérdés hogy illendőnek tartom e. Van olyan "harmadrangú" barátnőm aki előtt nem szívesen hagynám hogy be lehessen látni a szoknyámba, de mondjuk a legjobb fiúbarátom kismilliószor látott már meztelenül, akár fürdés közben, vagy van hogy megmaszírozott meztelenül. Előtte valahogy természetesnek veszem a meztelenséget.
2019. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legközelebbi barátnőim előtt nem vagyok szégyenlős.
2019. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!