Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy undorodtá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy undorodtál, vagy undorott a lány a spermától, és direkt bele élveztél/ vagy élveztek a szádba?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Én összejártam egy csajszival, aki nem engedte, de aztán tele lőttem a száját. :) Utána megszerette.
2019. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Ritkán van egyéjszakásom, de egy alkalommal, amikor a csaj elég kezdő volt még, nem volt nagy élmény a szex és kis unszolás után is azt mondta nem szeretné szájba. Ennek ellenére beleélveztem, de valami hihetetlen élvezettel kezdte szopni mikor megérezte hogy megy bele. Szerintem csak kérette magát
2019. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én egyszer egy kezdő lánynak a szex végén az orrába lőttem. Szopta és le szerette volna nyelni, de pont rosszkor kikapta hogy kézzel folytassa kicsit és ahogy feküdt alattam belőttem az orrába. Szegény nagyon meglepődött és elkezdett levegőért kapkodni hirtelen. Egyszerre sajnáltam és próbáltam nem megfulladni a röhögéstől.
2019. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem külön elvezetet nyújt ha látom a lányon hogy öklendezik az első lövedéktől
2019. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ilyesfajta parasztokat nem szopok le, úgyh nem volt.
2019. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

5:

Ami késik nem múlik ☺️

2019. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
😄😄😄 erősen kétlem...
2019. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Bizonyára van olyan aki nem veszi figyelembe a partnere kérését, utána meg csodálkozik rajta ha bunkónak tartják :)

Gondolj csak bele fordított helyzetbe! Ha te azt kéred a lánytól, hogy ne fogazzon, vagy ne piszkálja az ánuszod mit szólnál hozzá, ha jól ráharapna, vagy sutty hirtelen feldugná két ujját?

2019. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy pasi ezt megtenné velem, el se magyaráznám neki a faképnél hagyás miértjét
2019. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem undorodok a spermától egyáltalán. Viszont volt már olyan helyzet, hogy egyéb okok miatt kértem a pasitól, hogy ne a számban menjen el. Aztán mégis oda lőtte... Ráadásul kiköpni sem tudtam volna, úgyhogy nyelhettem le mindet... Ott azért eléggé pipa lettem hirtelen, de később lehiggadtam, és megbeszéltük. :)
2019. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!