Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányoktól kérdezem: volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem: volt már olyan veletek, hogy szex közben a gyönyör érzése rosszullétbe ment át?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy pl. az orgazmushoz közeledve vagy az élvezés után szédülés/gyengeség/ájulás?

20L



2019. szept. 13. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 ilyen alkalom volt. Egyszer kutyapóz után megszédültem, másodszor pedig életem legintenzívebb lovaglásakor miután orgazmusom volt, elvesztettem az eszméletemet egy pár másodpercre. Akkor nagyon megijedtem én is meg a pasi is, de már csak röhögök rajta.
2019. szept. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
pánikroham
2019. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Hogyha rosszul veszed a levegőt, hiperventillálsz és elájulhatsz, nálam is volt ilyen.
2019. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ilyen előfordulhat szélesőséges esetben a hirtelen vérnyomásváltozástól, vagy a hiperventillációtól egyaránt. Kinek nem volt még olyan, hogy sport alatt egy kicsit ne szédült volna meg, ha túlhajtja magát? Nah, a szexben is előfordulhat szökő évente ilyen.
2019. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan néha orgazmus után ha nagyon nagyot élvezek megfájdul a fejem :)
2019. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy két orgazmusom volt egymás után és úgy felszaladt utána a pulzusom, hogy azt hittem, ott kapok szivrohamot, aztán ilyen remegés, meg gyengeség jött rám, ilyen pánikrohamhoz hasonlo valami, gondolom, nagyon kimerülhettem. Ja, előtte, mármint szex előtt soká fürödtünk és nagyon meleg volt a víz. Gondolom ez így együtt sok lehetett. Évekkel később spontán is voltak ilyen rosszulléteim, de kifigyeltem, hogy olyankor nagyon magas a vérnyomásom, lehet, az emlitett estén is nagyon felszaladt, de akkoriban nem mértem, nem gondoltam ilyesmire.
2019. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!