Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretkezés közben és utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben és utána égető érzésem van, de nem viszket. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sokat voltam felfázva, akkor szoktam hasonlót érezni. Nőgyógyásznál még nem voltam, tudom azt kellene de félek tőleg a legtöbb lányhoz hasonlóan. Fertőzéste nemibetegségre nem gyanakszom mert nem viszket és kellemetlen szagok sincsenek. Mégis mi oka lehet? Mégis bakteriális? Mit kellene kipróbálnom?
2019. szept. 13. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem vagy elég nedves és az idézi elő?
2019. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezd azzal, hogy elmész a nőgyógyászhoz, nem kell félni, nem fáj, azért van, hogy megvizsgáljon és ha gond van akkor segítsen.

Ha csak aktus után jelentkezik, de máskor nem, akkor valószínűleg "kidörzsöltétek" a hüvely nyálkahártyáját, fordítsatok nagyobb figyelmet a síkosításra, ha nem kielégítő a lubrikációd (van akinél óvszernél nem az) akkor használjatok síkosítót, illetve cseréljétek le az óvszert más típusra (pl. latexmentesre).

2019. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Allergia az ondòra? Gumira?
2019. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor nálam égő érzés volt a szex és nem viszketett ,nem folyt és szagos sem volt akkor bakteriális fertőzést diagnosztizált az orvos .kaptam rá gyógyszert . Mindenképp menj dokihoz ha nem akarsz szövődményt. Hülyeség félni,egyébként is ha már szexuális életet élsz ajánlott időnként meglátogatni .
2019. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 steris válasza:
Elmentek a férfiak, mostmár beszélgethetünk a hüvelygombáról
2019. okt. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!