Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy jó kapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó kapcsolatban mennyire fontos a jó szex? Lehet normális párkapcsolatban élni szex nélkül?

Figyelt kérdés
Minden jó a párommal, csak épp a szex nem. Lassan 1 éve,amióta gyerekünk van, már nem is szexelünk. Előtte se volt soha jó vele.
2019. szept. 15. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármit lehet,azt viszont nem értem miért nem beszélitek ezt meg?

Szex közben is meg lehet mondani mik a kívánságok?

Mi az ami jó?

Hogyan kéne csinálnia hogy jó legyen?

Minden megbeszélés kérdése aztán majd csak bele jöttök.

Mondom ezt így 21 éves fejjel, nem oktatni akarok mert azt az iskolában és a melóban szokták csupán ez egy tanács.

2019. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

ha nem volt jo vele a szex, miert maradtal vele ??


szerintem nem lehet jo parkapcsolata senkinek jo szex nelkul

a szex kisimitja a no rancait

es a ferfiban kotodest hoz

2019. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért maradtam vele, mert szeretem őt. Csak olyan fura, sose volt még olyan párom, aki nem akart volna naponta szeretkezni. De ő mégcsak fel sem izgat, a kezembe nyomja a síkosítót, h szexelni akar. Azt mondta, h meghíztam terhesség alatt, ezért nem kíván már.
2019. szept. 15. 00:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendes férjed van az már egyszer biztos.
2019. szept. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És te egy ekkora tahónak gyereket szültél. Hát gratulálok. Megérdemlitek egymást..
2019. szept. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég fontos a szex, h minden múködjön, ha csak nem akarjátok egymást majd megcsalni
2019. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!