Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akiknek tökönrúgás fétise van?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy beindul tőle, ha tökönrúg valakit. Azt tudom, hogy olyan fiúk vannak akiket izgat, ha megrúgják azon a bizonyos ponton, de nem tudom, hogy vannak e ilyen lányok is.

2019. szept. 15. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
A lányoknak nincsenek ilyen fétiseik.
2019. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Vannak ilyen beteg fiúk igen, meg azok a betegek is, akik ki akarják próbálni az anal-t aztán heteronak nevezi magát.
2019. szept. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fétis nélkül is tökönrúgnak, ha megkérdezés nélkül taperolod le őket, de inkább ne próbáld ki :)

Igen, vannak akiknek ilyen fétishe van, viszont ezt csak nagyon gyakorlott dominával érdemes próbálni, különben könnyű "túltolni" aminek nem túl kellemes következményei lehetnek.

2019. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés ilyen nő van, azoknál is valamilyen mentális probléma lehet e mögött (dominancia, felsőbbrendűségérzés, férfiak utálata, stb.).F
2019. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos, azok a lányok, akik az iskolában gyakran rúgnak tökön fiúkat, az ilyen megrendezett helyzeteket nem élvezik.

Ha esetleg mégis lenne ilyen ilyen lány, kérem, írjon rám, az országba bárhová elviszem, ha arról van szó, hogy egy fiút tökön kell rúgni, aki ezt szeretné.

2019. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Ja, és persze azok a fiúk is írjanak, akik majd szeretnék, hogy ezt (ezeket) a lány(ok)at elvigyem hozzájuk :)

(előző)

2019. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5, 6 Miért vagy ennyire nagylelkű? :D
2019. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért, szerintem erre tök jó business-t lehetne építeni. Én, mint fiú, szivesen jelentkezek! Mármint arra, hogy tökönrúgass egy csajjal.
2019. szept. 16. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Kedves Samu, azért vagyok ilyen nagylelkű, mert én is nagyon beindulok, ha látom, hogy valakit tökön rúgnak, legyen aki rúg, az fiú, vagy lány, de mivel én fiú vagyok, nekem általában nem hagyják magukat a srácok :)
2019. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!