Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan működik egy sztriptíz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik egy sztriptíz bár látogatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég elhatároztam magam, hogy félre teszek egy kis pénzt egy sztriptíz bár meglátogatására. Kimaradt az életemből eddig és nagyon kíváncsi vagyok rá igazából csak ennyi az indok.


Néztem neten, hogy lehet előre megvásárolni jegyeket amikben különféle szolgáltatások vannak, csak nem tudom , hogy mit fogok kapni ezért van pár kérdésem.


A táncokban ledobják az összes ruhát a lányok mindig? Maszturbálnak a színpadon? A privát táncban van valamiféle szexuális kontaktus, esetleg orál? Lehet szexelni a lányokkal egyáltalán valahogy? Ha nem lehet szexelni, privát tánc közben lehet maszturbálni? Igen nagy lenne a szexuális feszültség ha maszturbálni sem tudnék.


Ezek fogalmazódtak meg de nagyjából minden érdekel. Akinek vannak tapasztalatai , történetei megköszönném ha leírná/ elmagyarázná, hogyan működik.


Előre is köszi a válaszaitokat!



2019. szept. 15. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem nagyon éri meg, lehúzás az egész
2019. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Évekig dolgoztam sztriptízbárban pultosként, és van egy pár barátnőm aki sztriptízel. A lányok nem maszturbálnak a színpadon, privátban pedig a magántánc nem foglalja magába a szopást, max annyi hogy hozzádörgölőzik a csaj a farkadhoz. Masztizni nem masztizhatsz nyilvánosan, ha akárki meglátja, szól a biztonságiőrnek és kivágnak. A lányokkal lehet szexelni, de vagy nagyon sokat kérnek érte, vagy nagyon jól kell kinézni hozzá.
2019. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az összes feltett kérdésedre nem a válasz, de az előttem szóló nagyon jól kifejtette
2019. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hanyagolom a dolgot akkor, nem hiszem ,hogy azt kapnám amire számítok.
2019. szept. 15. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztriptízpár lényege, hogy a hiányos öltözető lányok táncát, riszálását nézed. Ha fizetsz öltáncot, akkor hozzád is dördölődzsik.


Ha maszturbáló nőt, szopást és szexet akarsz, akkor menj qrvához.

2019. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!