Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennyire prüdek vannak itt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire prüdek vannak itt?

Figyelt kérdés

Komolyan, miert szamit extra dolognak egy combfix, a szopas, arcra elvezes? Nalam emlitesre sem melto, termeszetes dolgok.

Nem kerek privit, csak erdekel.


2019. szept. 15. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem számítanak annak.. ettől sokkal durvább dolgokra vágynak az emberek, legalábbis én igen.
2019. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Kinek mi. Csak azért, mert vki mondjuk nem szereti az acra élvezést egyáltalán nem lesz prűd. Nem tudhatod, milyen a szexuális élete.
2019. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem gondolnam amiatt prudnek magam mert nem engedem az arcra elvezest.
2019. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem itelkezem, ne ertsetek felre. Csak annyi “alap” dologra rakerdeznek. Ha meg valszolok ( nem provokativan, csak oszinten), omlenek a privik.
2019. szept. 15. 18:44
 5/15 A kérdező kommentje:
Amugy nekem prud, aki nem engedi arcra. Megkerdezhetem, miert? No letemre nem ertem.
2019. szept. 15. 18:51
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
arcra élvezés az alap dolog,jó vicc....
2019. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te a prűd fogalmával egyáltalán nem vagy tisztában. Plusz a szexuális vágyak nem egységesek mindenkinél. S ne nevezzünk már alapnak dolgokat.

(Most mondjuk vegyünk egy párt, aki extrém helyeken szeret szeretkezni. Hát rohadtól nem prűdek. De az általad felsorolt dolgokat nem biztos, hogy szeretik.)

2019. szept. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ok, jogos. Elnezest. De akkor sem ertem az okat.
2019. szept. 15. 18:56
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
8. Mert pl neki kellemetlen. Vagy tudom hülyén hangzik, de létezik olyan, hogy vki bőre nem birja. Vagy egyszerűen nem kívánja. Mint mondjuk egy kaját.
2019. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Az arcra élvezés attól is függ milyen a frizurád, és mennyi ideig tart hajat mosni.

Mert lássuk be: a legtöbb pasi nem tud célozni.

2019. szept. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!