Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó péniszméret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó péniszméret?

Figyelt kérdés
Igen tudom miért méregetem és sok ilyen kérdés volt de kíváncsi vagyon 16.5-17cm hosszú kb és 5cm vastag pénisz átlagos vagy esetleg jó-e? Nekem néha olyan mintha kicsi lenne de nemtudom. 19/F

2019. szept. 16. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Használtad?


Ha igen akkor tudod hogy igen.

Ha nem akkor egy balf-sz vagy.

2019. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2019. szept. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az mar jo..mutii
2019. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó megnyugodtam, azt hittem kicsi vagy az átlag alatti de köszi a válaszokat.

1. Igen használtam már csak kíváncsi voltam

2019. szept. 17. 19:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem átlag alatti de nem is jó
2019. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20-22 évesen nekem is ilyesmi volt vékonyabb is volt aztán kinyúlt hosszabbra később.15-17,5 ről 18-19

Lehet fejleszteni.

2019. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az átlag a magyaroknál 14,99 cm
2020. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez erekció függő is.

20évesen 15-16 17,5volt csontig 3,7volt szélességre

később előnyére változott a méretem.

apámét láttam 77'ben amikor kijött a wc ről lógva is hosszú 17-18/3,8-4széles lehetett neki,megrémültem tőle.

Azt gondoltam nekem sose lesz akkora.

Egy tanáromét láttam 82-83körül strandon lőgva amikor átöltöztünk és tavaly elmondta nekem hogy 21és fél centis(csontig).Érdekes beceneve volt a katonaságnál.Valamelyik fiának mégnagyobb.Születésekor behívta a szülészorvos hogy 10éves fiúgyermek mérete van az újszülött fiának.Főnökömmel beszélgettem a héten a nőkről megtudtam neki is megvan a 17cm.Felszissennek a nők ha úgy rakja be tövig.Főleg ha hátulról rakod be,mondta.Mondtam neki pont erről beszélek velem is ez van.Nem akartam neki mondani hogy nekem néha előröl is volt rövid a nő.

A 16,5cm/4cm széles a jó magyar átlag méret.Nem a 13-15.

2020. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14,99 cm a magyar férfiak pénisz mérete

bellini érdekes cikke


A hozzászólások az a jó ám:


Miért ilyen alacsonyak ezek az átlagok? A csecsemőket is beleszámították? 14-15 cm az átlag? Kizárt. Ahhoz kéne egy rakás 10-11 centis bráner is. És azt írják, erekció mellett annyi.


Miért ilyen alacsonyak ezek az átlagok? A csecsemőket is beleszámították? 14-15 cm az átlag? Kizárt. Ahhoz kéne egy rakás 10-11 centis bráner is. És azt írják, erekció mellett annyi.


Megmutattam ezt a kimutatás egy egyiptomi férfinak és ő büszke, hogy náluk az átlag két centivel több, mint a franciáknál. :D

2020. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!