Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik szexuális kategóriába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szexuális kategóriába tartozik a következő embertípus (bővebben a kérdésben)?

Figyelt kérdés

Alapvetően heteró (azaz a nőkhöz ragaszkodik alapvetően), ugyanakkor van benne némi biszexualitásra hajazó hajlam is. A viselkedése hasonló a "tipikus" homoszexuális emberekéhez (azaz odafigyel a külsejére - szinte már kényes szinten), rendkívül érzékeny - akár egy nő - kissé nőiesen is viselkedik, nem hord női ruhákat, ugyanakkor a nőkkel aránylag jól meg tudja értetni magát úgy, hogy közben nincs benne szexuális vonzódás az adott női partner iránt. Ellenben a férfiakkal szemben távolságtartó és idegenkedő.


A szexualitása a hetero felé irányul, ugyanakkor undorodik a homoszexualitástól, de a sima, rendes szexet is ritkán gyakorolja (általában nem is vágyik rá).


Tehát alapszinten elutasítja a testi kontaktot, de ugyanakkor gyakran fantáziál hetero- és homo- viszonylatban egyaránt.


2019. szept. 17. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább biszexuális...
2019. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biszexuális. Az első mondatodban meg is válaszoltad.
2019. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"gyakran fantáziál hetero- és homo- viszonylatban egyaránt."

Ez alapján egyértelműen biszexuális. Bár nem értem, hogy miért írtad a kérdésed elején, hogy "némi biszexualitásra hajazó hajlam", ha a kérdés végén pedig ezt írod. A kettő szerintem ellentmondásos.

Az, hogy hogyan viselkedik, mennyire figyel oda a külsejére, mennyire jól jön ki a lányokkal az teljesen mellékes. A szexualitás csak azon múlik, hogy kihez vonzódik, kikről fantáziál.

2019. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Metroszexuális
2019. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biszexuális, a többi inkább személyiségvonás, olyan emberre vall akinek problémája van az önelfogadással és komplexusai vannak a szexualitás megélésével kapcsolatban.
2019. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"miért írtad a kérdésed elején, hogy "némi biszexualitásra hajazó hajlam""


Azért írtam, mert az adott illetőben nincsen egyáltalán semmilyen testi vonzalom sem a férfiak, se a nők iránt (viszont szexuális téren ugyanakkor a nők irányába orientált). De ugyanakkor hajlamos "nőiesen" viselkedni.


Ezért mondtam a "biszexualitásra" való hajlamot, ugyanis bármikor történhet pálfordulás és elkezdhet orientálódni a férfi nem irányába is.

2019. szept. 17. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs testi vonzalma sem a nők, sem a férfiak iránt akkor hogy érted, hogy a nők irányába orientált szexuálisan?

Másrészt, ha egy férfi nőiesen viselkedik az még nem jelenti azt, hogy biszexuális hajlama lenne. A kettő két különböző dolog.

Szerintem ez már csak játék a szavakkal. Nem kell, hogy 100%-ban tudjunk definiálni minden egyes tulajdonságot. Nincs gyakorlati haszna.

2019. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7

"Ha nincs testi vonzalma sem a nők, sem a férfiak iránt akkor hogy érted, hogy a nők irányába orientált szexuálisan?"


Hát úgy pl. hogy az adott illető alapvetően emberileg undorodik az emberi nemtől, viszont szexuálisan a nőkhöz kötődik, ugyanakkor viselkedésében egy tipikus "homoszexuális mentalitás" (azaz férfi létére nőies hajlam) nyilvánul meg.

2019. szept. 17. 20:14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!